Duben 2010

Tákže další ... no co se dá dělat no (Osobnosti12345)

30. dubna 2010 v 20:52 | Shaunee |  Whose I'd Like To Kick Their Poor Silly Ass
ÉÉÉÉÉ, taková škoda!!!

A Shaunee už si skoro říkala, že se třeba jednou - opakuji jen JEDNOU!!!- spletla a svět přece jen nebyl plný blbounů.

No nic, objevil se další případ trubky obecné, která neumí číst nebo si dovolila ignorovat moji výstrahu ohledně reklam...

Tento exemplář se prosím pěkně podepsal jako Osobnosti12345, což - jak si Shaunee neudpustí nepodotknout - je velice neoriginální a nekreativní přezdívka, ale což, co mám já s váma blbounama dělat, že???

Moře ....hmm... ÁÁÁ!! TOPÍM!!! Neumím plavat!!!!

30. dubna 2010 v 18:58 | Shaunee |  Others
Jak už si ti chytřejší z vás mohli domyslet, tohle bude opravdu kratičký článek, protože - jak je zřejmé - Shaunee má momentálně dost na pilno (aneb = topí se)

... a to tím nejhorším způsobem, jaký kdy byl v historii topení zaznamenán

= topí se totiž v tekutině obecně v lidské nevznešené řeči nazývané PRÁCE, (jež ovšem Shaunee nepoužívá, takže tomu bude nadále říkat faktor P - což musíte uznat, že to zní mnohem líp)

Takže:
Držte palce ať se vám vaše milovaná Shaunee neutopí (samozřejmě jenom obrazně)
Pokud možno se jí snažte alespoň nějak pomoct (což stejně nemůžete, ale dobře to zní)
Když ne jinak, hoďte alespoň záchrynný kruh (nejlépe skočte do vody taky a Shaunee vytáhněte)
A HLAVNĚ - snažte se NEUTOPIT!!!! Faktor P je zákeřný a dostane se všude, toť poslední rada tonoucího ....

Takže další moucha (mouchy) na mušce

27. dubna 2010 v 18:04 | Shaunee |  Black List
No takže naše dokonalá Shaunee - jak už všichni vědí - zase jednou dostala náladu na pořádnou kritiku a pomluvy ....

Ve své geniální zoufalosti při rejdění po naší požehnané bezdrátové síti internetu zase jednou narazila na MOŘE chybných článků, které by mohla sepsout. To zanmená:

Takže další zákon přírody

24. dubna 2010 v 15:16 | Shaunee |  Others
No jo, už je to tak, Shaunee zase jednou přišla na jeden ze spletitých a mnohdy nelogických zákonů naší matky přírody....

Samozřejmě, že je to zase jednou naprosto nezpochybnitelný citát a tímto si na něj ostražitá Shaunee vypisuje autorská práva za prvé a poplatkový certifikát za druhé.

A aby Shaunee zase jednou předvedla svoji dokonalost, dokonce vám i prozradí znění toho jejího úžasného objevu ..... to je supr člověk, ta Shaunee, že jo?

Bzzzz ......... BUCH!!!!!

23. dubna 2010 v 17:50 | Shaunee |  Black List
= další moucha sestřelena....

..... aneb další položka z extrémě dlouhého seznamu věcí, které Shaunee OPRAVDU, ale OPRAVDU nemá ráda. (čímž se rozumí, že to nechápe a nenachází v tom princip užitečnosti, ale nechte to přiznat, takže TO NEMÁ RÁDA)

COPYRITIZMUS OTRAVIZMUS ......

Pevně VĚŘÍM, že se mnou souhlasíte když ...

22. dubna 2010 v 18:48 | Shaunee |  Black List
.... když řeknu, že v naší posvátné elektronické síti bezdrátového připojení internetu je ale HROZNE, ALE HROZNĚ ALE HROZNĚ moc vadných článků. (tedy částí)

Samozřejmě že Shaunee je tak dokonale všímavá, že :

1, ... si jich všimla (samozřejmě díky její úžasné intuici a lstivosti)

2, ... je identifikovala (díky jejímu bezchybnému smyslu pro logiku)

3, ... byla tak ochotná, že vám je v následujícím článku představí (a věřte, že tyto chybné články už pěkně dlouho žhaví nervy nejen naší dokonalé Shaunee, ale i mnoha jiným (sice méně významným) ale stále ještě blogerům.

Takže následuje článek, ve kterém hodlá vznešená Shaunee popsat další položku na její legendární Černé listině, jež je možná dominující položkou i na vašem černém seznamu.

Hanča - aneb první prase krávu pase

20. dubna 2010 v 18:03 | Shaunee |  Whose I'd Like To Kick Their Poor Silly Ass
Tááákže, JE TO TADY!!!!

Už jsem si skoro myslela, že vás ve své laskavosti a neutuchající dobrosti pochválím za onu udivující skutečnost, že za celý jeden (no vlastně neclelý jeden) týden se ještě žádné trubce nepodařilo skončit v proslulé a legendární rubrice WILTKTPSA.

ALE, je vidět, že jsem prostě jako vždy dokonale prozíravá, takže jsem to neudělala - a učinila jsem správně (samozřejmě jako vždy), neb se objevilo první pako obecné, které se opovážilo zpochybnit mou vznešenou osobu - což jak chápete je naprosto NEPŘÍPUSTNÉ!!!!

Tento okázale tupý exponát se nazývá zcela neoriginálně Hanča a opovážil se zneuctít můj dokonalý článek NEVÍM ČEMU VĚŘÍ SHAUNEE, ALE ROZHODNĚ VÍM ČEMU VĚŘÍTE VY!!!

Nevim čemu věří Shaunee, ale rozhodně vím čemu věříte VY!!!

20. dubna 2010 v 16:59 | Shaunee |  Others
Samozřejmě, ani Einstein by za celý svůj život nevykoumal, čemu všemu věří nače dokonalá Shaunee - tedy když se nepočítá ten fakt, že věří SOBĚ - tedy své dokonalé maličkosti.
Nicméně, jakože je Shaunee tak perfektní a vševidoucí, nemusí se ani moc namáhat (jakoby se někdy namáhala) aby uhodla (a Shaunee se nikdy neplete), čemu věříte vy, jakožto banda předvídatelných neoriginálních a nedůležitých ignorantů.

POZOR! Pijavice!

18. dubna 2010 v 9:24 | Shaunee |  Black List
No tak tu máme další čárku na stěně ....

Samozřejmě že se zase jedná o nákazu rozšířenou především v těch méně odolných vrstvách naší společnosti (na jejíž vrcholu je Shaunee), které se svou ubohou vůlí prostě nejsou schopny vzdorovat nátlaku většiny a kýčovitosti - A - samozřejmě úplné bezcennosti.

Takže další generál v armádě temného pána Budižkničemu, jež se v poslední době čím dál víc rozpíná v naší blahořečené elektronické síti bezdrátového připojení .....

Další přisluhovač temnoty světové

17. dubna 2010 v 16:53 | Shaunee |  Black List
Slavnostně oznamuji, že Shaunee oslavuje veliký úspěch!!!

Odhalila totiž dalšího prevíta nevděčnýho, který jí, a obecně celému lidstvu obtěžuje a komplikuje život. Jakože na tom jejím geniálním životě rozhodně JE co komplikovat!!

A to vám Shaunee teda řekně, to je pěěěěknej úlovek. Jak tak Shaunee hádá - a jakože se Shaunee nikdy neplete - v hyearchii temné strany světa musel být tenhle neřád alespoň premiér nebo senátor  nebo tak něco, páč jasné důkazy vypovídají, že TOHLE sviňácký hovádko má na svědomí hoooooodně neplechy.

Nicméně si Shaunee prostě myslí - a znovu SHAUNEE SE NIKDY NEPLETE - , že lidstvo by s bez toho úúúplně klidně obešlo ...... no ne???.....

Úchylný, šílený, praštěný .... perfektní hymna pro Shaunee

17. dubna 2010 v 14:54 | Shaunee |  Others
Hex!!!!

Takže jakože je Shaunee ve všech ohledech úplně nejlepší a nejtalentovanější (což samozřejmě už všichni vědí), má také úplně dokonalý hudební hluch, takže se jí podařilo nalést úplně perfektně úchylnou a prapodivnou (ale supráckou) hymnu která úplně perfektně úchylně a prapodivně (a suprácky) sedí k jejímu totálně perfektnímu úchylnýmu a prapodivnému blogu - HOUSE OF DARKMESS

Checkujte perex a uznejte, že líp už by žádná písnička sedět nemohla ....

The BLACK, BLACK = T - errorismus

17. dubna 2010 v 13:11 | Shaunee |  Black List
No já nevim jak vy, ale osobně na MOU geniální maličkost T- errorismus působí velice, velice, velice negativně a je to jeden z mnoha faktorů, které zapříčinili Shauneeinu donebevolající zapšklost a nesnesitelnost.Posuďte sami:

Pozor, pozor!!! Hrozí nákaza závislostí!!!

17. dubna 2010 v 12:42 | Shaunee |  Others
No tak, po několika ne příliš pozitivních článcích se naše starostlivá Shaunee rozhodla, že to tu trochu prosvětlí (protože tohle je jedno z velice, velice, velice malého množství věcí, které jsou ojedinělímy vyjímkami v jejím dark-mess životě, který je rozhodně prostý všeho co se světla týče).

Aneb, rozhodla se být tak vřelá a hodná k vám, nevyspělým bytostem našeho ubohého světa, a sdílet s vámi její vzácné potěšení v podobě ...

No jo, geniální mozek zase na něco přišel

17. dubna 2010 v 10:55 | Shaunee |  Others
No tak, jak už to tak bývá, Shauneein mozek byl znovu attakován literárním šotkem a zároveň s tím psaním v 3. osobě a ještě k tomu další spoustou geniálních nápadů .... ale to není žádná zvláštnost, že?
Pokud chcete dále navštivovat tento blog - A neskončit v rubrice WILTKTPSA - musíte se holt smířit s tím, že Shaunee JE prostě geniální, její mozek je geniální a její nápady a postřehy jsou tedy taky geniální.

Takže další Shauneein obdivuhodný výrok, kupodivu pravdivý, a "překvapivě" vypovídající opět o JEJÍ navýsost důležité osobnosti, KTERÝ, jak má Shaunee ten dojem, vypovídá o mnohem větším počtu živočichů nazívajících se lidmi, než si jsou oni sami schopni připustit ..... (a Shaunee je prostě tak dokonalá, že si to připůstí úplně klidně bez jediného mrknutí jejího vznešeného oka)

Hádejte, koho mi to připomíná ...

16. dubna 2010 v 16:46 | Shaunee |  Others
Tohle sice není můj výrok, ale musím uznat, že i tak je celkem kvalitní a to je co říct. Dokonce bych řekla, že i dost výstižný .... no takhle, já nevim, ale mě to prostě někoho důůůvěrně připomíná .... vám ne?

ARGH, Ta za všechno může

15. dubna 2010 v 17:26 | Shaunee |  Black List
A MÁM TO!!!!

Jako člověk si řekne, že na to naše geniální a všestranně přemýšlící Shaunee musela přijít už dávno, ale, přiznávám, Shaunee asi není ZAS tak geniální, když ani na takovou prostičkou věcičku nedokázala přijít už v prvním měsíci svého úctyhodného života. (a teď nenechte svoji sebedůvěru moc narůst, páč, i když se Shaunee přiznala k jedné docela maličkaté nevýznemné nedokonalosti, ještě pořád je na stokrát, nejmíň tisíckrát, dokonalejší než vy, a ten, kdo už četl rubriku MY LITTLE BIG PERSON, už ví, na jakém stupni v žebříčku Shauneeiných hodnot se nachází, a mohu vám garantovat, že tato pozice se VŮBEC nezměnila)

Táákže, abyste věděli, tak úplně za všechny špatnosti, neplechy, nepříjemnosti, trapasy, nedorozumění (což můžu také shrnout do pojmu "My little big person") může jedna úplně nevýznamná, a oproti Shauneenině osobě totálně nedůležitá jednoduchá věc, a to ....

DarkMESS

14. dubna 2010 v 16:22 | Shaunee |  Others
Hex!!!!

Jménem skákavého hrnace (no jo, Shaunee zase jednou četla Bajky barda Beedleho) vás zaklínám v poslušně čtoucí hejno bůhvíčeho, které bude následujcí text zajisté přímo hltat pohledem.

A s radostí a triumfálností hodné vítězství v bitvě u Thermophyl vám oznamuji ŽE BYL PŘEMOŽEN!!!!

Shaunee se zlobí :X

13. dubna 2010 v 18:19 | Shaunee |  Black List
BLACK, BLACK, BLACK AND OVER AND OVER AGAIN BLACK!!!

Pro ty, kteří ještě nejsou na tak vyspělé úrovni jako naše ve všech ohledech totálně nejlepší Shaunee = to nejhorší, co se KDY mohlo stát a stalo, prostě černá a černá a zase černá všude kolem, prostě konec světa, APOKALYPSA!!!!

Shaunee leží v oboře, nožky má nahoře a počítač pláče a pláče a pláče ( no dobře, v originálu to měl být kohoutek a plakat měla slepička, ale Shaunee k její velké nelibosti žádnou drůbež nechová, i když takovou slepičku by uvítala - a tím myslí jako domácího mazlíčka, protože je samozřejmě vegetariánka, a navíc - klove to, kvoká do zbláznění, věčně cupitá a chce zrní, otravně to gdáká všude kam se podíváte - no perfektní mazlíček pro Shaunee )

A to všechno může být Shaunee úplně jedno, protože stejně leží v oboře s nožkama nahoře a nejradši by si vykopala 2 metry hluboký hrob.

Prostě NEŠTĚSTÍ TOHO NEJHORŠÍHO DRUHU!!!!

ZLO toho nejvyššího stupně!!!

11. dubna 2010 v 17:31 | Shaunee |  Black List
Tak k tomuhle se snad ani nemá cenu vyjadřovat ... aneb dalčí černá čárka na stěně.

Zkráceně: PROČ DĚLAT NĚCO UŽITEČNÝHO, KDYŽ MŮŽU ZTRÁCET ČAS NA FACEBOOKU?

Co mi jentak přiletělo k buňce

11. dubna 2010 v 15:33 | Shaunee |  Others
Moje první toulka cvokhausem v podobě mého genálního mozečku.

= aneb NA CO JSEM PROBOHA MYSLELA KDYŽ JSEM PSALA: "I NAD NESMYSLEM SE DÁ UVAŽOVAT LOGICKY"