ARGH, Ta za všechno může

15. dubna 2010 v 17:26 | Shaunee |  Black List
A MÁM TO!!!!

Jako člověk si řekne, že na to naše geniální a všestranně přemýšlící Shaunee musela přijít už dávno, ale, přiznávám, Shaunee asi není ZAS tak geniální, když ani na takovou prostičkou věcičku nedokázala přijít už v prvním měsíci svého úctyhodného života. (a teď nenechte svoji sebedůvěru moc narůst, páč, i když se Shaunee přiznala k jedné docela maličkaté nevýznemné nedokonalosti, ještě pořád je na stokrát, nejmíň tisíckrát, dokonalejší než vy, a ten, kdo už četl rubriku MY LITTLE BIG PERSON, už ví, na jakém stupni v žebříčku Shauneeiných hodnot se nachází, a mohu vám garantovat, že tato pozice se VŮBEC nezměnila)

Táákže, abyste věděli, tak úplně za všechny špatnosti, neplechy, nepříjemnosti, trapasy, nedorozumění (což můžu také shrnout do pojmu "My little big person") může jedna úplně nevýznamná, a oproti Shauneenině osobě totálně nedůležitá jednoduchá věc, a to ....


.... GRAVITACE

A teď se laskavě zamyslete těma svýma mini pidi mozečkama, a ti chytřejší z vás pak asi po hodině budou MOŽNÁ moct říct, že přišli na to, na co JÁ přišla asi tak za dvě sekundy ... tedy že proti gravitaci je krátká i Shauneeina obrovská světybořící moc, natož tedy ta vaše, takže si buďte jisti, že už nad tím ani nemá cenu přemýšlet, páč na velké G (gravitace pro ty pomalejší) prostě NIKDO nemá!

Prostě velkej Boss, supr šéf a kápo .... no a neplatí na něj ani Shauneeino vtěrné podlézání, kterým už si na svoji stranu přiklopila nemálo jiných mocných faktorů. (například učitelku matiky)

Nicméně to nemění nic na tom, že Shaunee velkému G vyhlašuje válku všech válek, která bude zřejmě tou největší a nejnevyrovnanější v celé galaxii!!!! (a to počítám i Star wars) A jako podnět k válce vyhlašuje politicky nevyvratitelnou skutečnost, že ZA VŠECNO MŮŽE GRAVITACE, a Shaunee ji proto vůůůbec ale vůůůůůbec nemá ráda. A rozzlobit tak mocnou a důůůůůležitou osobnost jako je vznešená Shaunee, tak to je teda průůůůser ....

Táákže, buduji vojenský tábor, sháním uranium a třaskavinu (nejlépe Semtex), zbrojím a zítra mám schůzku s mafií kvůli dodávce zbraní, ... tamtadatamtadadáááá .....(vyvěšuji válečnou vlajku na stožár)
(všicni samozřejmě jásají)
.... a chystám se na tu nejurputnější bitvu v celém mém dokonalém životě, a zapřísahám tě .... moje velectěná zadnice .... že tě pomstím!!!

PS:Púvodně jsem tento článek chtěla uveřejnit v rubrice WHOSE I'D LIKE TO KICK THEIR POOR SILLY ASS, protože uznejte, že velké G, to opravdu stojí za jedno (neli víc) dobře mířených nakopnutí, ale pak jsem si řekla, že velké - nojo musím přiznat, že i vznešené (i když zdaleka ne tak jako Shaunee) - G, jakožto mého úhlavního nepřítele nebudu přeci míchat mezi takové obyčejné hňupy jako jsou ti, co si neumějí přečíst pár upozornění ....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama