Další přisluhovač temnoty světové

17. dubna 2010 v 16:53 | Shaunee |  Black List
Slavnostně oznamuji, že Shaunee oslavuje veliký úspěch!!!

Odhalila totiž dalšího prevíta nevděčnýho, který jí, a obecně celému lidstvu obtěžuje a komplikuje život. Jakože na tom jejím geniálním životě rozhodně JE co komplikovat!!

A to vám Shaunee teda řekně, to je pěěěěknej úlovek. Jak tak Shaunee hádá - a jakože se Shaunee nikdy neplete - v hyearchii temné strany světa musel být tenhle neřád alespoň premiér nebo senátor  nebo tak něco, páč jasné důkazy vypovídají, že TOHLE sviňácký hovádko má na svědomí hoooooodně neplechy.

Nicméně si Shaunee prostě myslí - a znovu SHAUNEE SE NIKDY NEPLETE - , že lidstvo by s bez toho úúúplně klidně obešlo ...... no ne???.....


*PRÁCE

..... Musíte uznat, že má Shaunee jako vždy pravdu.
Bez práce by se přeci každý úplně klidně obešel, tak proč si prací komplikovat život?
Shauneein geniální mozek začíná přemýšlet, že na toto slovo vyhlásí TABU, protože TO je tak ohavná činnost, že si ani nezaslouží znát světlo dne - tedy světlo výboje při přenášení dat v síti.

Takže každý, kdokoli, kdo bude přistižen při činnosti tak ohavné a nevznešené a vůbec strašně fuj, jako je práce - skončí v rubrice WILTKTPSA.

- s vyjímkou Shaunee, samozřejmě. I když to se "obávám" nehrozí, protože vznešená Shaunee a cokoli významem podobné slovu PRÁCE je v nepřímé úměrnosti.
= to znamená, čím víc Shaunee, tím míň práce a čím víc práce, tím míň Shaunee
(ale to jen pro ty, kterým to nedošlo rovnou - tedy všem)

A odteď, kdokoli jiný než naše famózní Shaunee, která má samozřejmě přístup ke všem slovům v jejím nadmíru rozsáhlém slovníku, nesmí používat nedůstojné slovo PRÁCE, které Shaunee tímto okamžikem ze svého fabulozního slovníku maže a nahrazuje iniciálou P, s tím, že každý, kdo by té chtěl využít, musí k ní přidat alespoň jeden ponižující přívlastek, který by vyjadřoval nevznešenost a potupnost této činnosti.

Konec slyšení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama