DarkMESS

14. dubna 2010 v 16:22 | Shaunee |  Others
Hex!!!!

Jménem skákavého hrnace (no jo, Shaunee zase jednou četla Bajky barda Beedleho) vás zaklínám v poslušně čtoucí hejno bůhvíčeho, které bude následujcí text zajisté přímo hltat pohledem.

A s radostí a triumfálností hodné vítězství v bitvě u Thermophyl vám oznamuji ŽE BYL PŘEMOŽEN!!!!


Tedy literární šotek .... dalo mi to pěknou řádku naštvaných "kamarádů" a ještě větší počet stížností (samozřejmě úplně neoprávněných) na mou vlastní dokonalou osobu, ale nakonec jsem toho hajzlíka mrňavýho přemohla!!!! A to vám řeknu, že to byla práce!!!!

NICMÉNĚ, mě jen tak napadlo, že když je svět tedy plný těch méně vyvynutých tvorů než jsem já (tedy moje geniální osoba), bylo by možná příhodno osvětlit ještě jednu věc - moje stránka se nazývá DarkMESS, a ne darkness, pro ty co si toho nevšimli (ignoranti jedni ignoranští), a pro nějaké ťululum, které se mezi vámi určitě najde alespoň jedno a které bude ještě pořád sprostě ignorovat to M namísto N ve slově MESS, tak jsem se uráčila laskavě ještě doplnit že - TO NENÍ PŘEPIS, nýbrž je to zcela záměrné a má to naznačovat nepořádek v mém malém mozečku mé geniální osoby (jak totiž jistě vědí ti, co nebyli takoví lenochodi vůči učení angličtiny - MESS znamená doslova "nepořádek") a tento článek sem přidávám hlavně z důvodu ABY SE KONEČNĚ UŽ VŠICHNI URÁČILI SI VŠIMNOUT, jak jsem geniálně (mě se to slovo tak líbí!!!!) rafinovaná a jak mistrně jsem si zahrála se slovy, když jsem změnila NESS na MESS, čímž jsem udělala z domu temnoty, dům chaosu.

A teď od vás čekám potlesk nebo alespoň písemné uznání, které samozřejmě nikdo nenapíše, protože jsem už zase strašně domýšlivá, egoistická a protivná ... no NAZABITÍ.

Jo a ještě - dům v záhlaví je samozřejmě dům ve kterém bydlí moje malá důležitá maličkost - tedy vznešená Shaunee - a to děsivě blikající světlo bliká, protože Shaunee samozřejmě neplatí účet za elektriku, páč ona ve své vznešenosti prostě NEMUSÍ, že, no a tak ji holt už v její naivitě odpojují ze sítě ... a ona teď soptí vzteky ....

ÁÁÁÁÁÁÁ, už zase !!!!! Prevít jeden mrňavej!!!! KUCH, KUCH, KUCH!!!!
Jak se má ubohá Shaunee sakra už zbavit toho vlezlýho šotka, co jí pořád ponouká k psaní ve třetí osobě!!!????

Vsadit do vězení, uškrtit, utopit, popravit - USEKNOUT TU MALOU ZATROLENOU VLEZLOU HLAVU!!!! (no jo, Shaunee zase jednou četla Alenku v říči divů, noooo)

A Shaunee už toho má dost a bude šotka žalovat.

Půjde před soud a ctihodnost soudce bude Shauneeina úžasná a "naprosto spravedlivá" maličkost.

Sakra, kde mám paličku!!!! ..... BUCH!!!!
(odsouzeno)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama