Hádejte, koho mi to připomíná ...

16. dubna 2010 v 16:46 | Shaunee |  Others
Tohle sice není můj výrok, ale musím uznat, že i tak je celkem kvalitní a to je co říct. Dokonce bych řekla, že i dost výstižný .... no takhle, já nevim, ale mě to prostě někoho důůůvěrně připomíná .... vám ne?


DOBRÁ NÁLADA SICE PROBLÉMY NEVYŘEŠÍ, ALE DOŽERE TOLIK LIDÍ KOLEM, ŽE STOJÍ ZA TO SI JI UDRŽET.

No já fakt nevim, ale prostě mi to připomíná jednotho takovýho úžasnýho člověka, kterej jakoby se tím pravidem řídil už .... no od tý toby, co jsem měla tu čest ho poznat.
Musíte prostě chtě nechtě uznat, že na tomhle výroku NĚCO je .... přece jenom, ty největší zlouni a parchanti a vůbec záporáci všeho druhu vždycky zářej dobrým rozpoložením a všechny kolem - a hlavně sílu dobra - to vždy strašně deptá, to je pravidlo, to prostě nemůžete popřít...

Když si vzpomenu na Damona....

... ale to je fuk, už jste přišli na to, koho mi to připomíná?

No jestli si teď říkáte, že jo, tak si to určitě myslíte špatně, už jenom protože prostě nehodlám přijmout, že by na to někdo (tedy někdo jiný než JÁ) mohl přijít tak rychle, což stejně ani nejde, takže co ....

ÁÁÁ správná odpověď .....

SAMOZŘEJMĚ ŽE NAŠE DOKONALÁ PROTIVNÁ ROZČILUJÍCÍ A VŽDY SPOLEHLIVĚ V DOST DOBRÉM ROZPOLOŽENÍ NA ROZČILOVÁNÍ VŠECH A VŠEHO KOLEM - SHAUNEE!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama