Hanča - aneb první prase krávu pase

20. dubna 2010 v 18:03 | Shaunee |  Whose I'd Like To Kick Their Poor Silly Ass
Tááákže, JE TO TADY!!!!

Už jsem si skoro myslela, že vás ve své laskavosti a neutuchající dobrosti pochválím za onu udivující skutečnost, že za celý jeden (no vlastně neclelý jeden) týden se ještě žádné trubce nepodařilo skončit v proslulé a legendární rubrice WILTKTPSA.

ALE, je vidět, že jsem prostě jako vždy dokonale prozíravá, takže jsem to neudělala - a učinila jsem správně (samozřejmě jako vždy), neb se objevilo první pako obecné, které se opovážilo zpochybnit mou vznešenou osobu - což jak chápete je naprosto NEPŘÍPUSTNÉ!!!!

Tento okázale tupý exponát se nazývá zcela neoriginálně Hanča a opovážil se zneuctít můj dokonalý článek NEVÍM ČEMU VĚŘÍ SHAUNEE, ALE ROZHODNĚ VÍM ČEMU VĚŘÍTE VY!!!


Takže tento nevyvynutý živočich byl tak LABILNÍ, že si troufl napsat komentář říkající v přesném znění toto:

To bych tu rubriku ještě musela najít, a ani tak bych se tam nekoukla ty náno. Věř, že se tam, naschvál nikdo nekoukne.

Takže abys věděla, milá Hančo, kdybys projevila alespoň tolik inteligence, kolik je potřeba ke čtení, věděla bys, že rubrika WILTKTPSA je zkrácený název pro rubriku Whose I'd Like To Kick Their Poor Silly Ass, ve které se právě teď nacházíš a kterou můžeš najít v MENU - To je takový to co se nachází na lévé straně stránky, když se ti zobrazí můj (úžasný) blog. A i za předpokladu, že NIKDO není tak dokonalý a inteligentní jako Shaunee, čekala bych, že i takové ťululum jako ty zvládně kliknout na štítek s jasně čitelným nápisem Whose I'd Like To Kick Their Poor Silly Ass a jestli ti nedošlo, že se jedná o tu samou a tutéž rubriku jako WILTKTPSA, pak to znovu dokazuje, že prostě nejsi dost inteligentní na navštěvování těchto stránek a velevážené Shaunee nešaháš ani po kotníky. Pakliže se na mě teď, po přečtení tohoto článku (což ti jak hádám při tvé chabé inteligenci nedošlo) budeš chtít osočit kvůli bůhví jaké pitomině kterou si jistě vymyslíš (i když i nad tím pochybuji, při tvé bídné fantazii a kreativitě), předem tě varuji, že v rubrice WILTKTPSA je možné skončit víckrát než jen jednou - abych upřesnila pro tvou primitivnější formu života - třeba i dvakrát nebo třikrát.

NAVÍC, Shaunee byla tak chytrá a důkladná - a samozřejmě chtěla zamezit takovým nedorozuměním jako je toto - že vám, neurozeným živočichům, napsla hned několik upozornění a přesných instrukcí ohledně slušného chování na tomto blogu a to jen a jedině za účelem, abyste to POCHOPILI, což se jak vidím nestalo. Tato upozornění, kdyby ses chtěla, milá Hančo, snad omluvit a přiznat své pochybení v nepozorném čtení mých vznešených instruktáží - což mimochodem očekávám - najdeš buď v menu pod štítky rubrik nebo pak v samostatné rubrice ABOUT, kterou nalezneš taktéž v menu.

Jestli ani tohle nechápeš, dovol abych ti sepsala manuál ke správné orientaci po blogu - i když uznávám, že se mi patrně nebude chtít na tebe plítvat tolik mého drahoceného času.

Nicméně aby sis nemyslela, že jsem se ti snad málo věnovala, projevila jsem takovou snahu, že jsem se podívala na tvůj blog - a musím říct, že jsi mě znovu zklamala, milá Hančo. Upřímě jsem si myslela, že když už se tedy najde takový blboun, který by se odvážil kritizovat můj blog nebo mojí důležitou osobnost, bude to alespoň talentovaný a třeba i průměrně inteligentní blboun - jak jsem již zmínila, hořce jsem se zklamala a je mi jedině líto, že se znovu potvrdilo všeobecně platící pravidlo KDO UMÍ, DĚLÁ, KDO NEUMÍ, KRITIZUJE.

A jen tak mimochodem, rubrika WILTKTPSA přímo BYLA vytvořena, aby se tam nikdo nedíval, protože jsem ve skrytu duše tak trochu naivně doufala, že třeba zůstane prázdná a do prázdné rubriky by se přeci nikdo nedível, že, to dá rozum přeci.

Pro všechny, kdo by se snad zajímali o tento zvláštní nahlouplý exemplář živočicha, zde přidávám odkaz na vlastní stránky naší milé Hanči, která znovu potěšila mou pomstychtivost a ještě naprosto neprozíravě do kolonky web opravdu svůj web vyplnila, takže mi tím poskytla hafo materiálů k všeobecnému pomlouvání. Takže ti, Hančo, děkuji.


ZÁVĚREM: Takže Hančo: UŽ TU RUBRIKU VIDÍŠ?????
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bastet Bastet | Web | 26. května 2010 v 18:00 | Reagovat

dobřeee... věděla jsem že si ty lidi asi hodně vychutnáš... ale tohle jsem nečekala... :) ale fakt dobřeeee!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama