ME, ME, ME and over and over again MEEE

10. dubna 2010 v 9:58 | Shaunee=ME |  My Little Big Person
Hex!!!!

ÁÁÁÁÁÁÁÁ  dostáváme se k mému nejoblíbenějšímu tématu vůbec = MĚ

To znamená k tomu úplně nejkrásnějšímu a nejůžasnějšímu tématu, co kdy vůbec existovalo, k opěrnému bodu celého součastného světa, k bodu okolo kterého se otáší samotná Země i Slunce i měsíc, k samotnému středu vesmíru a to vše zestručněné v jednom jediném slově - JÁ.

TAKŽE ... jak už někteří z vás vědí (konkrétně ti, kteří už četli úvodník blogu v rubrice ABOUT, a těm ostatním doporučuji aby učinili taktéž, neboť jinak by jim mohlo uniknout pár VELICE důležitých detailů - konkrétně detailů týkajících se rubriky WILTKTPSA) jsem ta úplně nejfamoznější osoba, co kdy na naší planetě i na těch ostatních existovala a která se k vašemu nejšťastnějšímu štěstí uráčila založit tento skromný blog.

Jak se dá předpokládat, ti, kdo právě čtou tyto řádky, se buďto neobvykle moc zajímají o mou personu, nebo jim je moje důležitá maličkost strašně sympatická, nebo se snaží dozvědět něco víc o té nejgracioznější osobě, co kdy svět stvořil, nebo projevili zájem vědět, o jak moc může být někdo lepší než oni a nebo jim to prostě bylo doporučeno v rubrice ABOUT ...

NICMÉNĚ, vy všichni bez rozdílu se budete muset pro bližší informace odebrat do prostoru pod perexem ---- pro ty nechápavější = CLICK na CELÝ ČLÁNEKKaždopádně, první věc, která by se vám měla vybavit v souvislosti s mojí maličkostí je samozřejmě ta, že na tomto chudém světě neexistuje nikdo tak okázalý, fascinující, suprozní a všemi jinými slovi prostě nej nej nej jako jsem JÁ.

Ta další je - jakože jsem tak úžasná, talentovaná a nadaná  a prostě nejlepší, jsem taky tak sebestředná, sobecká, arogantní, povýšenecká, ironická a sarkastická, pomstychtivá, žárlivá a škodolibá mrcha, které by ani v nejmenším nevadil a nijak by ji neurazil žádný váš sprostý mail nebo nepříznivá kritika, kterou někteří z vás určitě brzy vryjí do paměti mého vznešeného imailu, který je uveden níže, už jen protože ví, že nikdo z vás se jí prostě nemůže rovnat, ale stejně jí stojí za to ta pomstychtivá radost, když vás totálně sepsuje v nějámém jejím úžasném článku, který by určitě zasloužil Nobelovu cenu (a to určitě ne za mír).

Zároveň má taky dost fištronu na to, aby věděla jaký jsou lidi hovádka boží, takže zde neuvede žádný svůj životopisný ani adresy a tak podobně se týkající údaj krom svého e-mailu:

shaunee@seznam.cz
, kam jí můžete psát své jistě velice zajímavé připomínky, plné pochval a uznání a dalších příjemných věcí, které jí stejně nebudou stát ani za tu námahu ohrnout nad nimi nos.

V dalším bodě si je ale zase vědoma, že i to, co jinak nestojí ani za pohled (= tedy vy), by chtělo s největším zájmem vědět něco o té - znovu opakuji - nejgeniálnější osobě, co kdy existovala, takže se vám se svou nekončící vlídností a laskavostí rozhodla poskytnout pár informací:

- za prvé: je tak originální, že si musela nutno nutně vymyslet i vlastní pozdrav - Hex!!!! - který původně stejně vznikl jen z obyčejného přepisu a o kterém zatím ani sama neví, co vlastně znamená - pozdrav, nadávka, zaklínadlo nějakého úchylného druhu .... a ke všemu jí byly málo tři výkřičníky a tak všude píše rovnou čtyři, protože prostě NEJSME TROŠKAŘI!!!!

- za druhé: račte pochopit, že ÚPLNĚ VŠECHNO - OPAKUJI ÚPLNĚ VŠECHNO - myslí sarkasticky, nebo přinejmenším ironicky, takže se s její geniální osobou za normálu vůbec nedá bavit.

- za třetí: jediné, co kdy brala vářně je její snad úplně nejoblíbenější dětský seriál OVEČKA SHAUN, podle kterého si vytvořila i svou originální a strašně dobře znějící přezdívku.

- za čtvrté: je to ta úplně nejsebestřednější osoba, kterou máte tu čest nepoznat - to znamená že každý musí respektovat její hodnotný hiearchický žebříček na jehož vrcholu se samozřejmě nachází její vševidoucí maličkost, pak dlouho dlouho nic, její nejoblíbenější postava z knihy The Vampire Diaries - Damon, pak zas dlouho dlouho nic, pak králičí bobek, po němž následuje zase dlouho dlouho nic a pak teprve kdokoli jiný a to s tím, že na samotném konci žebříčku jsou umístěny pakopyta z rubriky WILTKTPSA.

- a za páté: je navyklá o sobě hovořit ve třetí osobě, takže si na tyto její občasné výkyvy budete prostě mustet zvyknout . . . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanča Hanča | E-mail | Web | 22. dubna 2010 v 15:29 | Reagovat

Dobře, právě jsem chtěla definitivně zmáčknout křížek, ale todle mě fakt dostalo. Panebože, ty si největší trouba světa!!!!! Sice jsem rozhodně neplýtvala energií, kterou potřebuju na něco jinýho, abych četla celý článek, vlastně jsem zvládla jen 5 vět, ale to stačilo. Můžeš si bejt jistá, že bez tebe by se svět točit nepřestal a možná by si ani nikdo nevšiml, že si zmizela.

2 Lennroe Lennroe | Web | 22. dubna 2010 v 19:35 | Reagovat

Konečně někdo o sobě říká právdu a netvrdí, že je taková normální holka... =)

3 Seraphis Alwynae Seraphis Alwynae | 16. května 2010 v 21:46 | Reagovat

[1]: Tyjo, teď jsi jí to pěkně nandala, ta zaleze a už nevyleze.

Holka, ty jsi takový magor, až se mi to začíná líbit :D

4 Yuuri ^^ Yuuri ^^ | Web | 23. června 2010 v 12:19 | Reagovat

*Chcípla smíchy xDDD*
Mé čtení článku bylo asi: Jsem ten....-blabla bla, jasněěě XD--- Další odstavec: Jsem ta---blablalba,jasněěěě--- xDDD
Myslím, že jsem si pořádně přečetla jen Ovečku Shaun a jak moc jsi ironická xDDD Řekla bych, že to byla mírná recese namyšlený holky, fajn xDD Fakt jsem se nasmála. Celkem by mě zajímalo, co jsi opravdu za člověka, ty sobče ^^

5 Lexie Lexie | Web | 4. srpna 2010 v 20:39 | Reagovat

Musím přiznat, že originální vážně si. Ještě nikdy mě nikdo takhle nezaujal po přečtení jednoho článku a nikdo mě během toho jediného článku nedokázal ještě rozesmát. Vážně se mi líbí tvůj přístup a vidím tu všechny svoje vlastnosti, které si nedokážu přiznat. Opravdu by mě zajímalo jaká si doopravdy. Zníš jako dívčí kopie Damona (což je samozřejmě kompliment:D)

6 maglaiz maglaiz | Web | 18. září 2010 v 21:47 | Reagovat

Opět hluboká poklona,kterou,doufám,zahlédneš aspoň koutkem svého úžasného oka :-) :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama