Pevně VĚŘÍM, že se mnou souhlasíte když ...

22. dubna 2010 v 18:48 | Shaunee |  Black List
.... když řeknu, že v naší posvátné elektronické síti bezdrátového připojení internetu je ale HROZNE, ALE HROZNĚ ALE HROZNĚ moc vadných článků. (tedy částí)

Samozřejmě že Shaunee je tak dokonale všímavá, že :

1, ... si jich všimla (samozřejmě díky její úžasné intuici a lstivosti)

2, ... je identifikovala (díky jejímu bezchybnému smyslu pro logiku)

3, ... byla tak ochotná, že vám je v následujícím článku představí (a věřte, že tyto chybné články už pěkně dlouho žhaví nervy nejen naší dokonalé Shaunee, ale i mnoha jiným (sice méně významným) ale stále ještě blogerům.

Takže následuje článek, ve kterém hodlá vznešená Shaunee popsat další položku na její legendární Černé listině, jež je možná dominující položkou i na vašem černém seznamu.


.... aneb KRITIKOVÉ, KRITIKOVÉ, PROČ JSTE JENOM KRITIKOVÉ....

Každý z vás - a tím myslím i ty opravdu největší ignoranty toho nehoršího druhu - si již jistě všimnul, že ačkoli je blog zajisté velice účinná komunikační vychytávka a společenský pomocník, poslední dobou - a ne jen to - se právě v jeho síti rozmáhá VELICE ALE VELICE nehezký neduh ....

Jež, jak už bylo výše napsáno, Shaunee objevila, identifikovala a shledala hodným publikace na veřejnosti.

Je to KRITIKULUS KOMENTÁRIUS, vážení přátelé!!!!

Ale ne, vážně, poslední dobou sleduje i ta nejpovýšenější osoba na světě, která by normálně nic takového nezaregistrovala - tedy Shaunee, že po síti blogu se pohybuje až příliš mnoho exemplářů nějakého zvláštního odvětví člověka(???), který zřejmě pokládá snad za důvtipné, vhodné nebo já už  opravdu nevím za co, když do komentářů nějakého cizího blogu napíše tu nejhorší kritiku na jakou se zmůže, přinejlepším ještě sprostou.

Myslím, že každý z vás už na něco podobného narazil - a pro ty co ne, dokonalá a ohleduplná Shaunee vám to názorně popíše, abyste snad taky pochopili o co se jedná ....

Takže takový kritický komentář má jeden hlavní rozpoznávací znak - aneb většinou má tím snad nejsprostším způsobem jakým to jen jde pošpinit autora blogu, na kterém je zmíněný komentář zveřejněn. Jeho součástí často bývají nadávky velice sprostého druhu a tyto se pak většinou zaměřují na kritiku blogu jako takového, od blogového designu až po jeho obsah. Pro názornou ukázku, jeden takový komentář: (samozřejmě fiktivní)

Je to hnus, design vypadá jako *pííííp* s *píííp* seš trapná/trapný a jako vůbec nevim co sem lezeš, seš úplně *pííp* *pííp* *pííííííííííííííííííííp*

Samozřejmě jen ukázka, takovýto exemplář se nikde na blogu nevyskytuje protože byl právě teď náhle vymyšlen naší vznešenou Shaunee, která toto zvrhlé svinstvo neprovozuje, takže v tom není zaš tak zběhlá - a jakože Shaunee je jinak ve všem nejlepší.

Jinak řečeno: Jako já vím, že komentáře tu jsou přeci od toho, aby člověk vyjádřil svůj názor na věc (tedy na článek ku příkladu), ale co vás "sakra" nutí být při tom vyjadřování sprostí???

Když se mi přece nelíbí článek, nebo stránka na kterou náhodou vlezu, tak jdu pryč, když se mi to nelíbí. ROZHODNĚ nemám zapotřebí nadávat na autorku blogu nebo na vzhled blogu. Každý má jiný vkus a blog je tu přeci od toho, aby svůj vkus člověk mohl publikovat mezi lidmi, kteří mají stejný názor.
- a ten kdo stejný názor prostě nemá, může jednoduše napsat, že má na věc trochu jiný pohled, nebo napsat svůj názor ohledně věci, ALE, SAKRA, U TOHO NEMUSÍ BÝT SPROSTÝ!!!

No a když už se mi teda nezamlouvá blog někoho jiného, tak svůj nesouhlas napíšu alespoň INTELIGENTNĚ - tedy ne jako nějaký stupidní ochlasta bez jediné mozkové buňky, který se právě vrátil z hospody. Přece nemusím hned někomu nadávat = KDYŽ SE MI STRÁNKA NELÍBÍ, JDU PRYČ A UŽ TAM NEVLEZU, NENÍ TO MŮJ JOB.

 A když už tedy mám potřebu vyjádřit moje cítění, mohu SLUŠNĚ napsat, že se mi to tedy nelíbí a kupříkladu třeba autorce blogu poradit, v čem by se mohla zlepšit, nebo CO mi tedy vadí...

... přeci jenom když mi někdo napíše SLUŠNĚ, že bych měla ještě na něčem - jedno na čem- zamakat, vezmu si to k srdci mnohem spíš, než když mi někdo začne nadávat do nebohých zvířátek a lidských orgánů a částí těla - to dá rozum přece ne???? (tedy za předpokladu že srdce máte - což definitně není Shauneein případ)

No nic, prostě se asi musím smířit s faktem, že lidi, který se jentak poflakujou po blogu a píšou urážky kam jen strčej ten svůj nevymáchanej nos, asi nikdy nepochopím. No což, alespoň budu doufat že si můj článek třeba i někdo přečte bez opovržení a vezme si k srdci nějaké ty zkušenosti vysloužilé mrchy Shaunee.

(PS: Pro ty co nejsou na takové úrovni jako Shaunee, citace o kriticích na začátku článku jest pozměměnou otřepanou větou ze Shakespeara - Romeo and Juliet)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 verIZA verIZA | Web | 22. dubna 2010 v 19:34 | Reagovat

Nom
Ja se osobne, nastesti, s takovouhle 'kritikou' (nemuzeme tomu rikat kritika preci! Dyt je to obycejna zavist) nesetkala.
Ale kdyz vlezu na blog ze kteryho me bolej oci i mozek, musim neco napsat. ALE, neni to sproste ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama