POZOR! Pijavice!

18. dubna 2010 v 9:24 | Shaunee |  Black List
No tak tu máme další čárku na stěně ....

Samozřejmě že se zase jedná o nákazu rozšířenou především v těch méně odolných vrstvách naší společnosti (na jejíž vrcholu je Shaunee), které se svou ubohou vůlí prostě nejsou schopny vzdorovat nátlaku většiny a kýčovitosti - A - samozřejmě úplné bezcennosti.

Takže další generál v armádě temného pána Budižkničemu, jež se v poslední době čím dál víc rozpíná v naší blahořečené elektronické síti bezdrátového připojení .....


... THE SIMS

Takže jentak úvodem, aby naše prozíravá a věštecky nadaná Shaunee zamezila nedorozuměním -
- Shaunee samozřejmě VÍ, o čem je řeč a nemektá tu jenom prázdný věty, které slyšela od nejakých antisimsistů a které se rozhodla opakovat - což jste mimochodem už měli předvídat, protože Shaunee ve své genialitě NIC nekopíruje a zpravidla všichni ostatní kopírují OD NÍ, jelikož jí závidí její dokonalé geniální nápady, samozřejmě, a to i za předpokladu, že nikdo není tak předvídavý a deduktivní jako naše úžasná Shaunee.
Tím se rozumí: Kýč v podobě PC hry The Sims už měl tu čest se s Shauneeinou úžasnou dúležitou maličkostí setkat, takže tento článek celý KOMPLETNĚ pochází z jejího úchylnýho geniálního mozku.

Aby Shaunee přešla k věci, musí uznat, že je ještě schopna tolerovat a ani jí nepříde zas tak pošahaný, když nad TS (krycí jméno pro The Sims pro ty pomalejší) stráví třeba i celý den nějaká desetiletá holčička, kterou tyhle blbosti ještě nepustily, nebo popřípadě když se k této obludné hře uchylí třeba i někdo starší na odreagování v podobě třeba pár hodin o výkendech. To ještě Shauneein perfektní mozek s jinak obrovskou kapacitou docela bere, ale jakmile už se k této požíračce času sníží NĚKDO, kdo třeba už překročil hranici úctyhodné čtrnácky a je ještě pořád schopen nad tím ztratit i CELÝ den, nebo, nedejbože, týden, (nebo klidně celý život) to už Shaunee fakt nechápe - a jakože je velice chápavý člověk - a její neobyčejně odolné mozkové buňky padají do mdlob.

Dobře, Shaunee uznává, že ačkoli její ušlechtilá maličkost to považuje za ztrátu času, tak někoho to baví a občas si to i zahraje a to i když už mu bylo klidně dvacet - no fajn, ale když je na tom někdo tak závislý, že se od toho po celý den ani nehne a ten příští den je pak schopen pokračovat úplně ve stejném chodu...... - tak to už jí přijde fakt jako vrchol plýtvání naším, ne zas tak obsáhlým, časem.

Samozřejmě, že existuje ještě celé spektrum dalších podobných "gumovaček" mozků našich ne tak osobitých spoluobčanů, na které tento článek platí zrovnatak - například WOW a edcetera a edcetera a znovu a znovu edcetera ...... A tím Shaunee nechce říkat, že sama nějaké Pc hry sama nehraje - třeba Heroes V nebo III je podle Shauneeina velectěného názoru supózní hra - ale samozřejmě v její genialitě a perfektnovosti nedovolila nákaze překonat bariéru jménem "To se dá ještě unést" a jediná nákaza, která kdy tuto Shauneeinu legendární bariéru, která se momochodem jistě někdy zapíše do historie, je epidemie "Ovečka Shaun" a to je na chudáka Shaunee prostě moc silný kalibr.

Závěrem: (pro ty co podlehly)
Shaunee vám drží palce - a to je co říct, protože ona jen málokdy používá své urozené palečky - a přeje ať se alespoň ti silnější jedinci z vás neobdařených ze závislosti nějak dostanou alespoň na tu hranici legendární bariéry "Tady už to stačí."

Konec hlášení. Rozejděte se prosím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama