Shaunee se zlobí :X

13. dubna 2010 v 18:19 | Shaunee |  Black List
BLACK, BLACK, BLACK AND OVER AND OVER AGAIN BLACK!!!

Pro ty, kteří ještě nejsou na tak vyspělé úrovni jako naše ve všech ohledech totálně nejlepší Shaunee = to nejhorší, co se KDY mohlo stát a stalo, prostě černá a černá a zase černá všude kolem, prostě konec světa, APOKALYPSA!!!!

Shaunee leží v oboře, nožky má nahoře a počítač pláče a pláče a pláče ( no dobře, v originálu to měl být kohoutek a plakat měla slepička, ale Shaunee k její velké nelibosti žádnou drůbež nechová, i když takovou slepičku by uvítala - a tím myslí jako domácího mazlíčka, protože je samozřejmě vegetariánka, a navíc - klove to, kvoká do zbláznění, věčně cupitá a chce zrní, otravně to gdáká všude kam se podíváte - no perfektní mazlíček pro Shaunee )

A to všechno může být Shaunee úplně jedno, protože stejně leží v oboře s nožkama nahoře a nejradši by si vykopala 2 metry hluboký hrob.

Prostě NEŠTĚSTÍ TOHO NEJHORŠÍHO DRUHU!!!!


No tak aby ty s menší věšteckou a deduktivní silou než má naše geniální Shaunee pochopili ...

Shaunee si jednou tak vesele rejdila po netu a vyjímečně ani nebyla na celé okolí tak protivná a vůbec tak na zabití jako obvykle, když tu najednou .... čumí, kouká, hypnotyzuje monitor a tam ta nejhorší zpráva, která kdy byla v historii internetu uveřejněna ( a to Shaunee započítala i objevení své vlastní maličkosti na blogu )

Zkrátka na stránkách Shauneeina úplně nej seriálu, co byl kdy vytvořen, konkrétně The Vampire Diaries se objevilo, že v nějáké z dalších epizod by si měl zahrát i  .... Robot Patizón (Robert Patinzon)!!!! Čímž se pro Shaunee úplně zhroutil její vampíří svět ...

No jako aby vaše malé mozečky pochopili - Shaunee je ve své genialitě samozřejmě tolerantní a v jakémkoli jiném seriálu by jí to ani zas tak nevadilo, ale pro VD prostě tato zelenina (patizón, které Shaunee jinak vůbec nemá ráda) vůbec nemá ty správné schopnosti, prostě jiná kategorie, úroveň, no prostě TEN NEJVĚTŠÍ PODRAZ V HISTORII!!!!
A Shaunee to považuje jako strašně zákeřnou podpásovku a zároveň s tím se na to ale taky hodlá odvolávat tak ještě měsíc až jí budou její "přátelé" vytýkat, že je zase strašně k nesnesení a ona to samozřejmě použije jako takovou vstupenku být ještě víc k nesnesení než kdy jindy. Z čehož pro všechny co na mě snad někdy v této době narazí vyplívá, že by si měli dávat pozor na klobouky, páč Shaunee je ve své sebestřednosti a totálně-svět-jde-pod-kytičky náladě jako smršť... a na nic nehodlá dávat ohledy, to teda varuje.

Zároveň vyhlašuje tři dny smutku a již se jí podařilo z okna vyvěsit černou šálu coby vlajku smutku a jejího nejhlubšího žalu za její oblíbený seriál.

A aby toho nebylo málo, Shaunee zase jednou popadl literární šotek, takže všechno bude psát ve třetí osobě a ne a ne toho hajzlika protivnýho někam odkopnout (jako toho šotka) a ještě vám teda poví, že na to že je to tak mrňavej (a virtuální) se to drží pěkně vytrvale.

To všechno dohromady a Shaunee nad tím vším láme lopatu, myje si ruce a jde kvokat na dvůr mezi slepičky ...

(a vemte si to jak chcete)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bastet Bastet | Web | 26. května 2010 v 18:21 | Reagovat

cože! patizóna do dalšího upířího seriálu! se zbláznili pomooooooc! já je zabiju to není fér dyk je hnusnej a na upíra nemá správný vloh(? maybe) dyk já si prop roli upíra dokážu představit kterýhokoliv kluka kterýho znám! teda ne kterýhokoliv ale snad víš co myslim!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama