Takže další moucha (mouchy) na mušce

27. dubna 2010 v 18:04 | Shaunee |  Black List
No takže naše dokonalá Shaunee - jak už všichni vědí - zase jednou dostala náladu na pořádnou kritiku a pomluvy ....

Ve své geniální zoufalosti při rejdění po naší požehnané bezdrátové síti internetu zase jednou narazila na MOŘE chybných článků, které by mohla sepsout. To zanmená:


-věcí, které žádný autorský bloger nemá rád - a pro ty ignoranty, kteří by snad nevěděli, co je autorský bloger: to znamená ten, který má nějakým způsobem autorský, tedy originální, blog, nekopíruje a neprovozuje prázdný plkání, COŽ Shaunee bez pochyby je. Na serveru blogu je doknonce vytvořená skupina autorských blogů - do té ale Shaunee její lenost tak nějak nedovoluje se přidat.
- věcí, které jsou asi tak na plat, jako Shauneeina stará smradlavá škrpála
- věcí, které jsou stejnak všechny okopírované od ostatních blogerů, takže se nakonec ani nedá pořádně zjistit, kdo byl původním AUTORSKÝM autorem.
- a věcí, kterých je na netu tolik, že by pro každýho číňana zbyla celá krabice. (nic proti číňanům, uvedeno jen jako příklad pro ty méně chápavé)

Ti chytřejší už pochopili, že je zde řeč o mých "opravdu oblíbených" hollywoodských hvězdičkách, čímž se rozumí takový ten band vybělozubců, co na vás hledí z každého záhlaví blogu, každé obálky časopisu a vůbec každého volného postradatelného místa.

A teď Shaunee nechce nic vytýkat těm samotným osobám, které za to samozřejmě nemůžou. Abyste vy, nižší formy života, věděli, i Shaunee má v její vznešenosti své oblíbence na které by nedala dopustit a kteří mají tu výsadu potupně vyset na stěnách v jejím pokoji. To ovšem neznamená, že by měla Shaunee nějakou zvlášť nutkavou potřebu psát o svých favoritech miliony prázdných článků, u nichž některé obsahují i třeba zprávu, že si někdo někde v hollywoodu zašel na zmrzku jako každý jiný normální člověk (krom Shaunee, která zmrzlinu nejí).

No jasně, opět, Shaunee ve své dokonalé chápavosti a toleranci ještě celkem chápe smysl toho, když si někdo založí blog přímo o své star a poctivě na něj píše informace o ní - a tím jsou na mysli informace, které stojí za informování, jako například datumy konceru, kdy vychází nové album, nějaké fotky z akcí, přeložené rozhovory a edcetera a edcetera a edcetera. Třeba když si někdo dá i tu práci pro další podobné fanoušky sám překládat ty rozhovory nebo zprávy z cizojazyčných novin a tak. TO je k pochopení.

Jenže když pak člověk najde na netu sedm blogů, které obsahují defakto identické články o úplně stejných volovinách, lišící se tak maximálně názvem, z čehož je jeden mileynkaxx a druhý sweetcyrusss s tím že další jsou založeny úplně na stejném zcela neoriginálním principu přidáním jména osobnosti + nějaká praštěná přípona v podobě číslic, zdvojených písmen, nejlépe slov jako Sweet, love, muck, fan a edcetera a edcetera a edcetera. To už je fakt moc.

Jó, kdyby těch blogů jen nebylo tolik ... Jenže von se na vás ten samej ksicht culí z každé stránky, kam se laskavě odeberete a to je už pak mírně otravující - prostě MOŘE A MOŘE A MOŘE -
teda spíš OCEÁNY A OCEÁNY A OCEÁNY A OCEÁNY těhle pořád stejných praštěnin pořád na stejný brdo.

A ještě se na většinu těch blogů jejich autoři tak po měsíci vyflusnou, protože je to přestane bavit, a to je pak super super *píííp.

Závěrem:
To vám jich nestačí jen těch několik, kam by chodili všichni a od kterých stejně všichni kopírujete?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama