Tákže další ... no co se dá dělat no (Osobnosti12345)

30. dubna 2010 v 20:52 | Shaunee |  Whose I'd Like To Kick Their Poor Silly Ass
ÉÉÉÉÉ, taková škoda!!!

A Shaunee už si skoro říkala, že se třeba jednou - opakuji jen JEDNOU!!!- spletla a svět přece jen nebyl plný blbounů.

No nic, objevil se další případ trubky obecné, která neumí číst nebo si dovolila ignorovat moji výstrahu ohledně reklam...

Tento exemplář se prosím pěkně podepsal jako Osobnosti12345, což - jak si Shaunee neudpustí nepodotknout - je velice neoriginální a nekreativní přezdívka, ale což, co mám já s váma blbounama dělat, že???


Pro konkrétnost, tento tvor - no nevím jak to mám jinak nazvat - se troufale opovážil zašpinit můj blog reklamou přesně znějící:

Ahoj na téhle adrese http://osobnosti12345.blog.cz/1004/bleskovka-1 je bleskovka zkus uhodnout kdo je na fotce:) vyhraješ diplom

... pro ty, co by snad tento zcela neočekávaně objevený nový druh pařezu dutého chtěli zkoumat ještě blíže, tuto odpuzující a nevábnou a vůbec strašně ..... *pííp ..... reklamu můžete najít v rubrice OTHERS v článku Moře ....hmm... ÁÁÁ!! TOPÍM!!! Neumím plavat!!!!

A aby si naše milá vygumovaná osobnost nestěžovala, že se jí nevěnuji, zcela ráda jí na její chabou větičku, jež si troufla napsat do komentářů, odpovím.

Takže za prvé: Bleskovky nevedu - tak leda že bych ráčila bleskově vyoxidovat z tvého odbytého blogu - a ano, velectěná Shaunee se obtěžovala dokopat svoji vznešenou osobu na tvůj blog, milá Osobnosti-já-nevim-kolik. Přece musim vědět, koho kritizuju, že jo.... --- a teď pozor!!!! Shaunee se uráčila se s touto podřadnou činností obtěžovat i za skutečnosti, že se právě TOPÍ (jak psala v minulém, samozřejmě úžasném, článku) v kapalině faktoru P. (více informací v samotném článku)

Za druhé: Shaunee NIKDY nehádá, Shaunee prostě ví.

Za třetí: Shaunee nevyhrává žádné imanigární nepotřebné a zcela zbytečné diplomy a ani se o to nepokouší, protože a poněvač něčím takovým prostě opovrhuje a tečka.

A za čtvrté: Nepokoušej se odvolávat na to, že jsi si mého upozornění nevšimla, protože NEVĚDOMOST NEOMLOUVÁ!!! Je přeci logické, že se nejdřív porozhlídnu po blogu na kterém šmejdím, abych věděla, že reklaming je zde zakázaný.

No tak dobře, ještě bych celkem pochopila, kdyby ta výstraha byla napsaná někde v rohu nebo prostě někde dostatečně nevýrazně, aby se dala přehlédnou. Moje výstraha do této kategorie ovšem nepatří, takže ani na to se neopovažuj vymlouvat.

A za páté: Jen ať tě napadne nadávat na to, že jsem tě neprávem pošpnila na historii naší požehnané internetové síti!!! TO ani nezkoušej!!!! Kdybys bývala četla upozornění, bývala bys věděla, milá osobnosti0, že jsem předem VŠECHNY varovala, že v případě neuposlechnutí mých výstrah a nerespektování pravidel tohoto blogu je velice pravděpodobné, že skončíš v této potupné rubrice - WILTKTPSA.

A i když pochybuji o tvém zdraví - když vezmu v potaz ty tvoje "blezkovky," který osobně Shaunee považuje za naprostou ztrátu času a prostoru, prostě jen se skutečností, že jsou prostě NANIC - stejně ještě doufám - a z jisté části si to i opravdu myslím - že toto nedorozumění bylo následek pouze a jen roztržitého a nepozorného čtení upozornění a není v tom tudíž žádná mozková ani jiná choroba.

Stejně tak doufám, že se na mě teď nenaštveš a nenapíšeš nepěkný komentář, kterým bysi akorát tak dokázala své pochybení - i když na to máš samozřejmě právo, smyslem tohoto článku .... no dobře, smyslem tohoto článku sice BYLO, tě sepsout co nejvíc to jen jde, ale celkově tato rubrika je myšlena spíš na výstrahu a upozornění, při nejlepším, pro dobrou radu.

Tak praví Shaunee, vaše milovaná panovnice našeho vesmíru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nini Nini | Web | 4. května 2010 v 9:22 | Reagovat

Proč se ti musím smát? Sorry, ale přečetla jsem si tvůj blog (jen ta světem letem) a narazila jsem tu na spoustu věcí - je dost trapné nadávat ve článku někomu, kdo na tvůj blog už nikdy nezabloudí a taky mi příjde vtipné jak o sobě mluvíš ve třetí osobě a ještě si říkáš dokonalá... Hey, já z tebe nemůžu... Ale je fakt, že jsi jedna z mála originálních blogů, i když tu asi moc návštěv mít nebudeš, co?

2 Nini Nini | Web | 4. května 2010 v 9:23 | Reagovat

PS - máš fajn záhlaví

3 psi-kraska psi-kraska | Web | 7. května 2010 v 16:44 | Reagovat

Taky mě to dost se*e....
"Shaunee NIKDY nehádá, Shaunee prostě ví." → hele, nejsi náhodou příbuzná s Chuckem Norissem? :-D

4 Seraphis Alwynae Seraphis Alwynae | 16. května 2010 v 21:52 | Reagovat

[3]: Ségra Semira z Kobry 11 :D ( kdo neví - Semir je syn Chucka Norrise )

5 terysek06 terysek06 | Web | 23. června 2010 v 11:59 | Reagovat

ty jo...dobry no, jenom zírám..ty seš asi poděs...Ráda bych si tě uvedla do spřátelených blogu, pokud máš zájem...kdyžtak zaskoč bo písni...páčko :)..velká obdivovatelka

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama