Takže další zákon přírody

24. dubna 2010 v 15:16 | Shaunee |  Others
No jo, už je to tak, Shaunee zase jednou přišla na jeden ze spletitých a mnohdy nelogických zákonů naší matky přírody....

Samozřejmě, že je to zase jednou naprosto nezpochybnitelný citát a tímto si na něj ostražitá Shaunee vypisuje autorská práva za prvé a poplatkový certifikát za druhé.

A aby Shaunee zase jednou předvedla svoji dokonalost, dokonce vám i prozradí znění toho jejího úžasného objevu ..... to je supr člověk, ta Shaunee, že jo?


ČLOVĚK MUSÍ BÝT NĚKDY BLB, ABY POCHOPIL CO PO NĚM TI CHYTŘÍ CHTĚJÍ.

.... a teď vám předvídavá Shaunee poradí, abyste ani neztráceli čas přemýšlením, zdali to tak opravdu je nebo není....
Ono to tak totiž opravdu je - jakože to říká Shaunee a ta se ve své genialitě NIKDY neplete.

Tak například: I těm méně vyspělejším populačním druhům než je Shaunee se jistě už stalo, že v zápalu intelektuálního myšlení přemýšleli nad úplně obyčejnou větou drahý čas bez úspěšného výsledku a teprv, když se zase zhoupli do svého obvyklého primitivního myšlení, podstatu té triviálnosti pochopili úplně bez problémů.

Když se nad tím tak zamýšlíte (i když si Shaunee není zas tak jista, jestli to takové primitivní živočišné druhy dokáží), i nad většinou famózních vědeckých objevů jejch objevitelé museli nutně přemýšlet jako naprostí neinteligentní blbouni, protože jinak by na tu jejich slávu ani nepřišli.

Tak třeba Newton: Kdyby se býval nenaštval jako každý zcela podprůměrný cholerik nad tou nespravedlivostí, když mu na kebuli přistálo to osudné ovoce, nikdy by ho ani nenapadlo přemýšlet, proč ho to jablko do jeho velectěné palice praštilo, aneb proč tedy padá dolů k zemi (což je ostatně také samostatná kapitola Shauneeina legendárního Černého listu, kde se již nachází naprosto výstižný článek na téma ZATROLENÁ TO GRAVITACE, který můžete nalést v rubrice BLACK LIST = vřele doporučuji)

A nebo Einstein: Musel přeci pžemýšlet jako každý jiný primitiv, aby si všimnul, že se vozidlo z jeho pohledu pohybuje a z pohledu vozidla se pohybuje on -  to dá přeci rozum, vzdělaný a inteligentní člověk by se nad něčím pro něj tak samozřejmým a logicky pochopitelným nezamýšlel. Z čehož vyplívá, že Shaunee je zřejmě inteligentnější než Einstein, páč ona ve své geniálnosti zvládá myslet primitivně i geniálně zárověň, čemuž svědčí už jenom existence tohoto článku, jentak mimochodem.

Ačkoli Shaunee si stejně nedělá ani matné iluze, že by snad někdo z vás její mistrózní článek hodný světově uznávaného vědeckého časopisu mohl pochopit, čímž jí vlastně dochází, že zase jednou psala článek pro kvokání slepicím ...... chjo.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lennroe Lennroe | Web | 29. května 2010 v 0:51 | Reagovat

Ta Shaunee je zralá na nobelovku! Jakápak je asi doopravdy?

2 Kiley Machi Kiley Machi | E-mail | Web | 5. července 2011 v 18:12 | Reagovat

Inzerce a reklama na foru http://www.ceskeforum.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama