Úchylný, šílený, praštěný .... perfektní hymna pro Shaunee

17. dubna 2010 v 14:54 | Shaunee |  Others
Hex!!!!

Takže jakože je Shaunee ve všech ohledech úplně nejlepší a nejtalentovanější (což samozřejmě už všichni vědí), má také úplně dokonalý hudební hluch, takže se jí podařilo nalést úplně perfektně úchylnou a prapodivnou (ale supráckou) hymnu která úplně perfektně úchylně a prapodivně (a suprácky) sedí k jejímu totálně perfektnímu úchylnýmu a prapodivnému blogu - HOUSE OF DARKMESS

Checkujte perex a uznejte, že líp už by žádná písnička sedět nemohla ....Jak ty chytřejší z vás už možná pochopily (což asi nepochopily) jedná se o jeden ze songů ze soundtracku k filmu Alenka v říši divů (Alice in Wonderland), která je krom jiného i jedna z Shauneeiných nejoblíbenějších literatur, které se kdy obtěžovala přečíst. Kdo je třeba jen trošičku tak schopný jako obdivuhodná Shaunee a dokázal si přeložit text (takže nikdo), pochopil, že i obsah sedí docela dobře (no teda až na to, že se nejmenuji Alice, ale tak co) a ten co na takové úrovni není (takže všichni) využije Shauneeiny milostivé rady a vygooglí si to a pak TŘEBA pochopí taky. No a melodie je tak úchylná a perfektní, že je přímo monstrózně úžasně perfektní na splnění postu národní hymny mého úchylného perfektního a totálně úžasného blogu (a to je Shaunee ještě docela skromná).

Takže salutovat a poslouchat s tou největší vážností a slavnostností, jaké jste vy primitiva schopná!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BoomAkki^^ BoomAkki^^ | 17. dubna 2010 v 15:26 | Reagovat

Tahle písnička je dokonalá :) Jinak - Tenhle blog je fakt... hm... jak-jen-tenhle-blog-nazvat... (použije strašné slovo, jež prokazuje její nulovou inteligenci) cool...! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama