ZLO toho nejvyššího stupně!!!

11. dubna 2010 v 17:31 | Shaunee |  Black List
Tak k tomuhle se snad ani nemá cenu vyjadřovat ... aneb dalčí černá čárka na stěně.

Zkráceně: PROČ DĚLAT NĚCO UŽITEČNÝHO, KDYŽ MŮŽU ZTRÁCET ČAS NA FACEBOOKU?


Takže ZA PRVÉ: Jsem sobecká, škodolibá a pomstychtivá mrcha a zdánlivě by to tedy mohlo vypadat, že takový Facebook je pro mě úplná svatyně - vždyť kde jinde najdete tolik podlýho svinstva jako je kyberšikana a edcetera a edcetera a edcetera a samozřejmě ještě víc mého oblíbeného edcetera než bych vůbec kdy za život mohla stihnout napsat, takže to zestručním jenom na ta tři. K smůle všemocného (už to tak vypadá) Facebooku jsem ale boží hovádko jen do té míry, abych si o lidech a svém okolí myslela ty nejhorší zrůdnosti a všemožné pomluvy toho nejhoršího druhu si uchovávala jen ve své vlastní prohnilé mysli a když už někoho přímo sepsuju, tak to jen ve speciálně proto vytvořené rubrice WILTKTPSA a jenom ty, kteří neuposlechli mé varování, že by tam MOHLI skončit. Jednoduše řečeno přímá kritika ode mě hrozí jenom těm největším ignorantům a protivům, kteří si to vesměs zaviňují sami. Jasně, jsem arogantní a povýšenecká, ale nad tím, co se občas dá najít na tomto červy prolezlém foru fakt zůstává hlava stát a příklady zde nebudu uvádět už jenom proto, že je nechci šířit dál. I ten můj malej mozeček si totiž myslí, že každej si dokáže zcela dobře představit, co všechno se na Facebooku může dít a to i za předpokladu, že nikdo nemá ani za mák tak dokonalou představivost jako můj kreativní geniální mozek. Proto se tedy ptám: PŘIJDE VÁM TO VŮBEC VTIPNÉ?

ZA DRUHÉ: Ano je mi jasný, že i Facebook může být užitečná věc - abyste si zase nemysleli, že žvaním a ani nevím o čem a že jsem prostě jeden z těch antifanoušků, co je prostě skálopevně přesvědčen že je to špatný a jde na 100 procent proti vodě - to není můj případ, web Facebooku už měl tu čest, že se moje úžasná zaneprázdněná maličkost dostavila na jejich link a musím říct, že z toho opravdu nebyla nadšena. Jo, je jasný, že když je člověk někde na dovolený nebo prostě z ruky, tak je to fajn způsob jak se domluvit s lidma (i kdyby to takovej zatrpklej samotář jako já potřeboval), ale na něco takovýho by úplně stačil i mail nebo icq, u kterých musím uznat, že ačkoli mají spoustu problému a stejně jako hrozba F (pro nedovtipnější- krycí jméno pro Facebook) zabírají hafo času jinak stráveného mnohem užitečnějšími činnostmi, představují mnohem menší dávku zla. Jednoduše prostě znám lidi, kteří jsou schpni na HF promarnit celej jejich už tak dost bezcenej den. A to nepočítám to, že všechno, co vlastně na tom HF dělají, je psaní parabilních komentářů k cizím fotkám nebo statusům a edcetera a edcetera a edcetera. A tak se tedy musím zase zeptat: CO Z TOHO VLASTNĚ MÁTE? (neberte to jako vítku, já jsem fakt zvědavá)

A ZA TŘETÍ: Když už teda vynechám ty totální virtuání mimoně, kteří jsou tedy živi výhradně z brouzdání na HF (do čehož počítám i to bambuloidní vyplňování praštěnejch testů všemožného typu, většinou "Co mě dnes čeká" a edcetera a edcetera a edcetera) a budu Hf počítat prostě jako komunkační zařízení, jehož omamujícímu účinku hold někdo nedokáže tak dobře vzdorovat jako moje geniální maličkost, tak proč je sakra někdo ochoten ztratit celý jeden cenný den krmením virtuálních rybiček, sázením vyrtuálních jahod, nebo oblíkáním virtuálního králíka (????). To už mi teda fakt jako přijde jako příko královské mrhání časem a cílené gumování mozku. Tak se tedy znovu ptám: JE VÁM TO NĚJAK UŽITEČNÉ?

A jako poslední jedna taková upřímná větička na zamyšlení pro ony bohem zapomenuté závisláky:

 NEMĚLI JSTE PŘEDTÍM NEŽ PŘIŠEL FACEBOOK TAK NĚJAK VÍC UŽITEČNÉHO ČASU?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Obi Obi | Web | 12. dubna 2010 v 22:54 | Reagovat

Dostala jsem echo, podívat se na tvůj blog, ale bojim se, abych splnila kritéria návštěvníka a neskončila v rubrice WILTKTPSA. x) Ale předběžně řikám, že nemám Facebook (protože mi nepřišel potvrzovací e- mail xD). 8) A asi sem zajdu častějc. x) I když se bojim tvýho záhlaví... x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama