Dá se čokoláda považovat za drogu?

26. května 2010 v 17:38 | Shaunee |  Others
Taková drobná úvaha na zamyšlení.

Čistě teoretická, páč Shaunee čokoládu nemůže, smiřme se s tím.

Takže, to se tak Shaunee jednou toulala svou zamotanou geniální myslí a tu jí napadlo pár faktů:


Za prvé: Na drogách je závislý každý sedmý, z toho většina se smíří s pouliční směskou a na kvalitu nehledí, kdyžto na čokoládě je závislý každý až tak na jednu miliontinu procenta z naší populace, která čokoholismu stále odolává (viz Shaunee)

Za druhé: Drogy bere jenom ten, kdo je na ně dost na dně a kdo si je může dovolit, páč taková droga, ať už jakákoli, dokáže člověka pěkně dostat na buben. Kdežto čokoládu si může dovolit vlastně kdekdo a na to, aby si trochu zpříjemnil život tímto hnědým fujtajxlem žádnou depku nepotřebuje (musíte uznat že má Shaunee jako vždy pravdu, čokoláda je dost dobrá za každé situace)

Za třetí: Když jste na tom špatně s drogama, pořád nad váma visí jistá hrozba, která vám hrozí až smrtí když to s nimi přeženete, kdežto z čokoholismu se nevyléčíte. To je prostě fakt. (Jentak mimochodem, kdo z vás už to zkoušel?) Páč při čokoholismu vám vlastně nic vážnějšího nehrozí, takže žádná motivace, že.

Závěr: Takže se zdá, že Shaunee právě nalezla zamaskovanou a dlouho skrytou nejnebezpečnější a nejrozsáhlejší drogu na světě. Pche, a prý že heroin, taková blbina. Na heroinu jsou jenom miliardáři, čokoholismem trpí celá planeta.

A teď si prosím ještě povšiměte, že tato nebezpečná droga je vkastně zcela volně k dostání úplně každému. Jen si představte, kdyby byl prodej čokolády trestný. To by měli dealeři jako Milka, Orion nebo třeba Figaro utrum.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 cooKie * cooKie * | Web | 26. května 2010 v 17:50 | Reagovat

:D taky dobrej článek.. jasně čokoška je závislost.. :)) jinak máš moc krásnej design

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama