Já vám připravím TAKOVEJ tanec. . .jen co vás najdu

7. května 2010 v 15:58 | Shaunee |  Others
Tak ale už!!!!

Jen se těšte moje, zlaté myšlenky, až JÁ vás jen najdu ......!!!

To bude takovej tanec, to teda jo, a jakože Shaunee tancovat neumí a nikdy neuměla, takže to bude poooořádnej dupák. A to si teda užijete.

A máte to za to. Tečka.


Za to jak se pořád ztrácíte z povrchu zemského a kde vás má pak chudák Shaunee pořád shánět?! Shaunee, chudák člověk strašně vytíženej, pořád musí plánovat jak ovládnout svět a převzít vládu nad vesmírem a kde má pak, proboha, hledat čas ještě na shánění jejích vlastních neposlušných myšlenek?

A ted mi, pánové a dámy, určitě dáte za pravdu, vždyť ti prevíti malí složití se kamsi zatoulaj zrovna v tom okamžiku, kdy je to nejméně potřeba!!!! A ať je Shaunee násada od Potterova koštěte, jestli tohle není pravda!!!!

No je to pravda???!!! NO JE!!!! Samozřejmě, Shaunee má vždycky pravdu.

Tak si to tak vemte, ti praštěnci poťouchlí vám strašej v hlavě celej život a pak náááhodou, když jsou zrovna potřeba - co já vím=při zkoušení, pohovoru, dělání projektu a edcetera a edcetera a edcetera - no a samozřejmě nic ..... Najednou NIKDE NIC, v hlavě vymeteno jak v hospodě po rozlučkovym večírku a Shaunee je samozřejmě v loji.

No co, když nemá nápady, tak Shaunee alespoň napíše takovejhle blábol ..... ale co má dělat bez myšlenek třeba při zkoušení z chemie, že jo ....

No a vůbec!!!! Ten pán mě taky strašně štve!!!
No jak on se to jen jmenoval..... No ten .... ten co mi pořád někam schovává ty věci ..... no on ..... ten, ten, ten ..... no jak to jméno jenom bylo ......
......
a vsadím se s váma klidně o celou Asii, že ten prevít jedna proradná mi schoval i ty myšlenky .....
....
.... NO JAK TO JEN BYLO ....
....
JO ALZHEIMER!!!!! TO ON ZA TO VŠECHNO MŮŽE!!!!

(Shaunee si nad hlavou kreslí kolo od pneumatiky)
(=svatozář)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama