Jep, toť největší problém lidstva

16. května 2010 v 21:24 | Shaunee |  Black List
Shaunee samozřejmě moc dobře ví, že je ze všech nejlepší - vždycky byla a vždycky bude, toť prostě nezměnitelný fakt - ale tentokrát je na sebe opravdu pyšná.

Sice to stálo asi tak hodinu dvě urputného fylozofování, po jehož dobu trvání se ukazatel Shauneeiny protivnosti a mrzutosti málem rozpadl na milion kousků vzrušením, ale stálo to za to.

Dámy a pánové .... Shaunee právě vymyslela ten úplně nejzávažnější problém lidstva....SOBECTVÍ!!!!!

A teď Shaunee rozhodně ví, o čem mluví, páč je přeci už dávno všeobecně známo, že to ptávě ona je ten nejsobečtější a nejsebestřednější tvor, který kdy na naší požehnané počítačové síti existoval.

Takže tento virus jménem super sebecentrus sobeckus se pozná hlavně nakažlivou potřebou mluvit stále jen a jen o sobě. Samozřejmě tento závěr je důkladně vědecky ověřen - pozorovatel:Shaunee, Pokusný králík: Shaunee. Při nakažení tímto syndromem se velice často setkáváme s nutkáním vyvyšovat vlastní osobu nad ostatní a jednat jen a jen ve svém zájmu a prospěchu.

Pravděpodobnost, že právě vy nejste nakaženi, je 1:1245000069700001648603.

Shaunee slavnostně a zcela bez hanby ohlašuje, že mezi ono jedno ani ne procento naší populace, která tímto virem napadena není, ona v žádnem případě nepatří.

A proč se tento článek nachází v černé listině? Na to vám vaše milovaná geniální a SOBECKÁ Shaunee ráda odpoví....

Protože jestli je sobectví dost ušlechtilý cit, aby s ním měla něco společného Shaunee, tak smozřejmě mezi "černé city" nepatří. To se ovšem už nedá tvrdit o tom, když si tu svou sobeckost nedokážete přiznat.

To už rozhoně patří mezi řádky černé listiny.

No uznejte, kdo z vás by teď dokázal s naprosto čistým svědomím říct, že není sobecký a vyjmenovat alespoň pět věcí, které udělal pro druhé bez jakéhokoli osobního zisku nebo prospěchu?
A kdo z vás si do téhle chvíle myslel, že na tom s tou sobeckostí není zas tak špatně? A zajisté nedokázal najít ani jednu jedinou naprosto nesobeckou věc, kterou učinil. - jakože neučinil.

Prokázaně se teď 99% z vás pokusilo vycucat si z prstu alespoň ještě jeden nesobecký čin, aby se necítili zase tak moc zahanbeně svou sobeckostí.

Shaunee s potěšením vyhlašuje, že mezi těchto 99% nepatří, protože její geniální sobecká maličkost si bezproblémů přizná svoji naprostou nepopiratelnou sobeckost, kteráž to choroba ji trápí už od útlého dětství.

Zároveň taky hlásí DŮLEŽITOU zprávu, a to, že všemi, kdo si svou sebestřednost a sobeckost nedokážou připustit, okázale opovrhuje. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Seraphis Alwynae Seraphis Alwynae | 16. května 2010 v 21:42 | Reagovat

Též nepatřím mezi těchto 99% obyvatelstva. Sobeckost nepřizná jedině debil.

2 Manon Manon | Web | 18. května 2010 v 21:35 | Reagovat

Pevně věřím, že slovo filozofování Shaunee schválně napsala s Y, aby ostatním ukázala, jak se psát nemá.

3 matanov matanov | Web | 31. května 2010 v 12:22 | Reagovat

Jasně že vím, že jsem sobec - a má to své odůvodnění - jak se může postarat o ostatní někdo, kdo se nejdřív nedovede postarat o sebe?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama