Nahodit! aaaaa CVAK!!!!

11. května 2010 v 17:36 | Shaunee |  Black List
Další téma ke kritizování. A Shaunee už si skoro myslela, že by se třeba naše požehnaná počítačová síť obešla bez její uznávané kritiky....

.... no jak je vidno, neobešla.

A tentokrát se jedná o čistě uměleckou záležitost, tedy tím chce Shaunee říct, že ona sama do "uměmí" tak trochu fušuje a něco takového jako je toto téma se nedá zařadit do žádné jiné kategorie, než do té kterou velice výstižně charakterizuje jedno jediné slovo = trapné....

Dámy a pánové, na scénu přichází ubohost jménem ......


UMĚLÝ USMĚV!!!!

Takže tento produkt naší firmy BLIK CVAK TRAPARNY S.R.O.O. (S RUČENÍM OPRAVDU OMEZENÝM) se vyznačuje především svou naprostou neoriginalitou.
Je dostupný celkem v několika verzích:
Za prvé super úšklebek ala papula na stranu, se kterým budete zaručeně vypadat jako ten největší šašek na světě - a to je výhodná nabídka!!!
Za druhé škleb ala sexy bitch (ano, Shaunee poslouchá Akona) jinde také uváděna jako verze škleb ala co nejvíc našpulit, se kterou budete zaručeně vypadat jako ta nejnafoukanější osoba na planetě a POZOR, zdarma ještě přidáváme extra dávku trapa looku - a to je výhodná nabídka!!!!
Za třetí super obočí nahoru aneb vykulená kukadla, většinou z pohldu z vrchu, takže budete zaručeně vypadat jako naprostá tuctovka, plus přidáváme super balíček extra roztáhlého čela navíc - a to je výhodná nabídka!!!!!

Pro velkou oblíbenost jsme přidali ještě další výhodnou nabídku a to - DOBARVENÍ, nejlépe očí nebo vlasů, či drobných doplňků jako jsou čelenky. Tato zcela nová a jedinečná nabídka vám zaručuje takovou obyčejnost a trapnost, o které se vám ani nesnilo - a to je výhodná nabídka!!!!

Ke každé vaší objednávce ještě dodáváme balíček šedi nebo pak bonus v podobě až úžasné lacinosti!!!!

Pro případ, že byste se snad chtěli zapojit do tohoto fenoménu, který v dnešní době lomcuje světem, kontaktujte nás na Facebook.cz, libimseti.cz, twitter.com a další.

(Shaunee): .... no coment
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bonbooonek Bonbooonek | Web | 15. listopadu 2010 v 16:19 | Reagovat

Co takhle přidat k našpulený tlamičce ještě zrcadlo a povolení mít na sobě jen spodní prádlo?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama