Taková maličkatičkouličká vychytávka

4. května 2010 v 11:26 | Shaunee |  Others
Hex!!!!

Takže Shaunee vás nejdřív musí všechny pořádně sprdnout jak se sluší a patří, protože jak v minulém článku psala, že se topí v práci, neumí plavat a že jí máte všichni POVINNĚ pomoct - jakkoli, je jedno jak - nejlépe pro ní skočit a vytáhnout z té odporné tekutiny.

Samozřejmě se nikdo nenamáhal .....

---- až ..... jednoho dne ....... přišel ....... odvážný bojovník ....... a skvělý plavec ........ který se statečně vrhnul do hlubin té zrůdné kapaliny - práce ......... a Shaunee vylovil ......BACIL!!!!

Ano, je to tak vážení přátelé, Shaune leží v posteli a užívá si rande se svým bacilem, který se jí ne a ne pustit - žárlivec jeden pokritecká !!!!

Nicméně, díky svému zachránci - bacilovi - se Shaunee osvobodila alespoň od maličkatičké částečtičky z obrovské hromady práce, která se na ní zhroutila, takže si dala dokonce TOLIK nevídané práce, že si přečetla nové komentáže a DOKONCE se namáhala natolik, aby odpověděla - no není to POHÁDKA???

Takže.....

Zapoměla sice jméno, ale kdosi zveřejnil, že mu příde oslovování ve třetí osobě trapné ....

= to Shaunee taky, ale ten šotek jedna protivná, co jí napadl tímto nepříjemným zlozvykem ji ne ane pustit ze svých krutých spárů - a ačkoli Shaunee stále neůnavně bojuje ze všech sil aby se ubránila - šotek je prostě jeden zmála, na které Shaune - no musím to napsat - nemá..... (samozřejmě jen obrazně, jinak má dokonalá Shaunee samozřejmě na všechny)

.....dále se tu kdesi objevilo, že je snad i nevhodné kritizovat blogery, kteří na tento blog už stejně nikdy nezavítají ......

= tak na tenhle maličkatý detail Shaunee při tvorbě blogu samozřejmě moc dobře pamatovala. Přece jenom, jak už Shaunee v jednom ze svých článků zveřejnila - neví přesně ve kterém - smysl rubriky WILTKTPSA, kde končí všichni, kdo se odváží porušit jakýkoli z odstavců v Shauneeině složitém zákonu (jež najdete v rubrice ABOUT), je těm provinilcům ignorantským alespoň trochu otevřít oči a dokázat jim, že sprostě kritizovat cizí blogy, nebo psát všelijaké trapné reklamy, tam, kde je to zakázané (viz blog House of Darkmess), je opravdu na nic a že se to nedělá, protože to stejně všem jenom otravuje život. A Shaunee fakt nechápe, co si tím autoři těchto komentářů dokazují.
Nicméně se prozíravá Shaunee zařídila o to, aby si každý provinilec svou kritiku přečetl - tedy, že se samotná Shaunee odhodlá navštívit jejich blog, kde jim zanechá oficiálně zprávu o jejich prohřešku, která odkazuje právě na onen článek. Což jak musíte uznat není zas tak od věci, přečíst si v celku slušnou odezvu na jejich sprostý komentář a pošpinění mého ctěného blogu.

...... další, co se zde objevilo je, že prý přijde člověku zvláštní, když se nazývám dokonalá .....

= no tak to je především proto, protože naprosto přesně vím, jaká jsem - tedy jaká je Shaunee:
arogantní, povrchní, sobecká, pomstychtivá, perfekcionalistická, sebestředná, protivná, samotářská, zatrpklá, sarkastická/ dokonalá, úžasná, talentovaná, odvážná, originální, chytrá, nesrovnavatelná - takže se může nazvat tím úplně největším myslitelem, géniem a HLAVNĚ

.... IRONIKEM celého světa!!!!

Toť vše, co se dokonalá Shaunee uráčila napsat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama