Vážené mozkové molekuly, vážení atomové .....

23. května 2010 v 13:24 | Shaunee |  Black List
Vaše milovaná a všemi uctívaná Shaunee si zase jednou neušetří pořádnou dávku zapšklosti a sarkasmu a samozřejmě, jako vždy ostatně, umožní každému, kdo je na dostatečné úrovni, aby si její moudra přečetl.

Takže na začátek naší krásné idelické story by to chtělo vymyslet nějaký poutavý nadpis, že? Tak tedy krátká povídka ze sekce Black List s názvem .......


.... NEORIGINALITA!!!!

(teď máte dělat óóóóó a áááách a tleskat ze všech sil)

Dějství první:
Takže to byl jednou jeden mladý Američan (nic proti Američanům), který se jednou doma převelice nudil. No a samozřejmě, protože byl z královské přebohaté rodiny, měl Američan svůj vlastní mobilní telefon, kterým si mohl zavolat jednoho svého kamaráda. (teď prosím o aplaus)
No a ten kamarád měl kameru. Takovou novou, pěknou. A protože kamarád stejně jako náš mladý Američan oplíval opravdu velkým počtem mozkových buněk IQ, vzal kameru s sebou. No a jak se tak nudily společně, napadla náhle našeho Američana úžasná věc.
Vymyslel, že se rozběhne proti kamenné zdi a v plné rychlosti se o ní přerazí a jeho kamarád ho přitom natočí. Samozřejmě díky jejich chytrosti a charakteru se jim plán podařil uskutečnit.
Ale ejhle, video se jim dokonce tak líbilo, že se rozhodli vložit jej na internet. Video bylo velmi sympatické a jak se tak vyhřívalo na slunné pláži YouTube, přilákalo svým charisma spoustu obdivovatelů. Mladým Američanům se splnil jejich americký sen a dostalo se jim slávy po celé světové síti internetu - nemluvě o zdi, která si ve své hvězdné roli přišla opravdu k velkému uznání. (další aplaus)

Dějství druhé: (napjaté ticho)
Kdesi v neznáme zemi, v neznámé vesnici, na neznámém statku dva neznámí mladí klučinové při jednom neznámém krásném dni stráveném na síti internetu čirou náhodou narazili na americké video. To je naprosto uchvátilo - a obzvláště jim imponovala úplně úžasně ztvárněná role zdi. Vzpomněli si, že u nich na statku mají zrovna jednu takovou podobnou zeď a pak se to stalo.
(ohromené zalapání po dechu a napjatá odmlka)
Kluky napadlo, že natočí cover verzi!!!! Sami se radovali, jaký je to napadl úžasný nápad a hned vzali kameru a šli za onou zdí. Byli to velice talentovaní a šikovní klučinové, takže není divu, že se jim bez problémů podařilo bezvadně napodobit úžasný trik mladých Američanů. I oni si mysleli, že se jim video povedlo a tak, aby světu ukázali svůj okázalý talent, video také zveřejnili na internetu a těšili se své popularitě, když viděli, jak jejich sledovanost stoupá. (nadšený potlesk)

Dějství třetí aneb strhující závěr:
Díky rychlosti dněšní sítě a připojení se zanedlouho mohla obě videa těšit z milionů pozorovatelů. Každý se chtěl podobat jejich internetovým idolům v podobě američanů a zdi. Na celém světě se pak začínali rojit různá další videa, která napodobovala ono originální a původní. V důsledku čehož, mimochodem, dostalo spostu šťastných lidí nové zaměstnání při stavbě omylem zbouraných zdí. Konec příběhu.

(ohlušující pískot a jásot a výskot a potlesk a bůhvícoještě - psáno dohromady naschvál)

A naše Shaunee, jakože nemůže u ničeho chybět, shledala tento příběh tak zajímavým, že na to napsala výše uvedenou povídku. Sama se pak ohodnotila kritikou při jednom rozhovoru pro noviny:

....osobně mi nejvíc dal zabrat právě název povídky. Bylo velice těžké popsat tento nový internetový trend. Jak nad tím tak přemýšlím, je to však vynikajícně přesný název.

Zároveň taktéž při onom rozhovoru přiznala, že ona sama osobně tímto tématem pohrdá. Doslovně jí prý přijde velice ubohé, když člověk ani nedokáže vymyslet vlastní praštěnou prkotinu - ač, jak to tak nazývá, se jedná o prkotinu - a musí tedy napodobovat prkotiny druhých.

Toť vše o tomto brzy určitě velice populárním díle, které z žebříčků smete i Shakespearova Othella a které se zapíše do historie svou nadměrnou hladinou sarkasmu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama