Červen 2010

Tak tomuhle říká Shaunee úspěch nejvyššího stupně

25. června 2010 v 12:12 | Shaunee |  Black List
Tak fajn, Shaunee se rozmýšlela jestli má tenhle článek umisťovat do legendárně proslulé rubriky WILTKTPSA, momentálně má ale docela přívětivou náladu - což se opakuje tak jednou dvakrát do života naší planety - takže se to nakonec rozhodla vzít trochu s humorem, jako nějaký hodně dobrý vtip, ku příkladu.

Složité téma, jednoduchý článek

23. června 2010 v 9:12 | Shaunee |  Others
No fajn, Shaunee přiznává, vlastně je to docela jednoduché téma. Shaunee si na téma úspěch dokonce už i vytvořila svoji vlastní - fungující(!!!) - big bang teorii. Takže moudrost číslo 2 145 874 dle Shaunee:

Úspěch - ten je jako Měsíc, krásný, velký, impozantní, ohromující a hodně daleko. Navíc pro něj platí úplně stejná fyzikální rovnice jako pro cestu na Mesíc:

nejsou prachy = není cesta na Měsíc

=no a přesně stejně to funguje i s úspěchem!!!
Takže Shaunee teď už čeká další důležitý dopis od Nobel Awards a tak příští týden už si zajisté pojede vyzvednout svoji - další - Nobelovku za přispění k chodu lidstva.
...
No dobře, na to Shaunee moc líná, pro cenu si nechá poslat.
...
Fajn, na to je Shaunee taky moc líná, tak počká, až jí tu cenu pošlou sami.
...
Dobře, Shaunee dozajista ví, že bude moc líná, na to, aby si cenu vyzvedla na poště, takže tam pošle někoho jiného.
... Fajn, dostali jste mě, Shaunee bude nejspíš i moc líná na to, aby si někomu vůbec řekla, aby jí tu cenu vyzvedl, takže to jedno jediné nevýznamné ocenění s radostí oželí.

A osobně stejně považuje za největší úspěch celého širého světa, že se vůbec dokázala dokopat k napsání tohohle článku, za což - nutno podotknout - by zasloužila nejmíň ještě dvě další ocenění, za zcela neočekávané a odvážné chování jí samé.

Nečíst! Hrozí depka na měsíc dopředu.

17. června 2010 v 18:28 | Shaunee |  Others
No tak to je zase jednou jedna geniální úvaha geniální Shaunee. Předem ale upozornuji, že při tomto zjištění - tedy při tom, které Shaunee právě učinila a hodlá se s ním podělit s nižší formou života - hrozí silné riziko depresí v následujících týdnech. Tím samozřejmě Shaunee neříká, že i ona dostala depku, tento závěr je založen na principu odhadu, resp. když Shaunee depku nedostala, vy určitě ano, protože Shaunee je prostě na moc vysoké úrovni, aby jí něco deprimovalo. Vlastně už se od svých raných let nachází na úrovni, na které je Shaunee tím deprimujícím.

Ale zpátky k tématu... to se Shaunee zase jednou uvolila milostivě vlést na blog, kde si přečetla téma týdne "smrt". Samozřejmě, její geniální mozek (má prokazatelně dvakrát větší než Einstein) se hnedle rozjel na plné obrátky a .... jako ve většině případů..... začal myslet úplně obráceně. Tedy, řekneme smrt a Shaunee začne myslet od narození. No a z toho se postupně vyvinulo toto závratné zjištění, které, určitě se mnou budete souhlasit, by zaslooužilo nobelovu cenu:

Takže alkohol je smrt. (bez diskuze)
A smrt bude mít každý. (kromě Shaunee, ta vynalezla kámen mudrců)
A bez alkoholu by se rodiče neměli čím opít a mít nás, tudíš bychom nebyli my.
Kdybychom nebyli my, nebyla by budoucnost.
Takže my jsme budoucnost.
A my bychom nebyli bez alkoholu, takže alkohol je budoucnost.
A alkohol je smrt, takže budoucnost je smrt.
A smrt má každý, takž budoucnost má každý.
A budoucnost je alkohol, takže závěrem: Každý má alkohol!!!

A teĎ prosím tu nobelovku.

Takže vážení....(!!!)

8. června 2010 v 11:16 | Shaunee |  Black List
Shaunee vás všechny upřímě nenávidíšquje, a vřele oznamuje, že vás s radostí prohodí svým úžasňoušqím oqínqem, pokud jí ještě NĚKDY nějaký blboun obecný napíše, že provádí nějakou neurčitou činnost skrytou pod ohavným názvem "lovesquje", kteréžto význam Shaunee ještě doposud nepochopila.

Dále také apeluje na váš dosud zdravý (i když ne valný) rozum, a to především v ohlednu poněkud zvýšené hladiny zbytečného plýtvání časem.

Pro ty nechápavější je nutno vysvětlit, že?:

Laskavě si uvědomte, že tím, že za každé druhé slovo napíšete, že někoho lovesqujete, akorát tak otravujete osobu na onom druhém konci bezdrátového spojení a ubíráte čas osobám natolik zodpovědným a geniálním, jako je Shaunee, které by alespoň polovinu svého života chtěli prožít něčím jiným než odpovídáním na trapárny typu "lovesqujůůů tě moock", protože tohle Shaunee opravdu nemá zapotřebí.

Závěrem: Mohli byste, prosím, přestat Shaunee poskytovat taková úžasná témata ke kritizaci?