Tak tomuhle říká Shaunee úspěch nejvyššího stupně

25. června 2010 v 12:12 | Shaunee |  Black List
Tak fajn, Shaunee se rozmýšlela jestli má tenhle článek umisťovat do legendárně proslulé rubriky WILTKTPSA, momentálně má ale docela přívětivou náladu - což se opakuje tak jednou dvakrát do života naší planety - takže se to nakonec rozhodla vzít trochu s humorem, jako nějaký hodně dobrý vtip, ku příkladu.


Takže o čem vaše geniální a jistě nejoblíbenější autorka na blogu vůbec zase mluví....

Jistě mi dáte za pravdu a budete se mnou plně souhlasit, když řeknu, že už vás ty labilní reklamy jiných blogerů - zejména těch, kteří si na vašem blogu nepřečetli, že reklaming je zde zakázaný nebo tu skutečnost prostě jen ignorovali - pěkně dopalují.

Poznávací znak: Tito ne příliš inteligenčně oplívající blogeři se většinou vyznačují tím, že napíšou krátký vzkaz do vašich komentářů ke článku, který se mimochodem povětšinou ani nenamáhají přečíst. Článek ve vzkazu strašně vychválí, i když vlastně - neříkám všichni, ale většina jistě ano - z nich neví o co v nich go. Velice oblíbené je také vychvalování designu, což (!!!) samo o sobě ještě pořád není špatné, dokud za tento krátký vzkaz nepřidají, ať se mrknete na jejich blog, že by je to strašně potěšilo, že tam mají právě nějakou anketu či co, nebo že tam praktikují bůh ví co ještě. To už je, s prominutím, člověku docela přesně jasné, že si váš blog vlastně ani pořádně neprohlédli a nějakou tu pochvalu tam mrskli jen kvůli tomu, aby to vypadalo snad lépe nebo co.

Shaunee si o tom osobně nemyslí zrovna pěkné věci a raději - pro ty pomalejší a nedovtipnější než je její dokonalé já, sem ještě jednou píše, ŽE NA JEJÍM VELECTĚNÉM BLOGU JSOU ČINNOSTI TAK OHAVNÉ A ODPUZUJÍCÍ JAKO REKLAMING ZAKÁZÁNY!!!!!

Člověk se na váš blog třeba i podívá, když má zrovna dobrou náladu a čas (takže Shaunee asi ne, ale stejnak), ale rozhodně ne, když je mu hned jasné, že jste na jeho blog vlezli více méně jen právě pro tu nesmyslnou reklamu. Dá přeci rozum, že člověk si mnohem radši prohlédne blog někoho, kdo mu napsal nějaký hezký komentář bez přídavku v podobě "mrkni na můj blog" a který se tedy zjevně nezajímá jen sám a sám o sebe a svůj blog, než nějaký tuctový blog se Selenou Gomez nebo Miley Cyrus či co, kde vlastně pro něj vlastně není nic k použití a šel sem jen kvůli nějaké reklamě.

No a teď k jádru věci: Jsou blogeři, kteří svůj um v reklamingu ještě zdokonalili a svoji reklamu se tedy v tom krátkém vzkazu pokoušejí vydávat za ne-reklamu. To znamená že vám napíší úplně jasnou reklamu a za ní ještě připíší, že to jako reklamu brát nemáte.

Tak tohle Shaunee považuje za opravdu opravdový vrchol úspěchu. No uznejte sami, udělat nereklamu z tak očividné a zřejmé reklamy, no to tedy je úspěch.

Takže Shaunee těmto blogerům gratuluje k jejich úspěchu vytvoření zcela nové metody reklamingu a nadále jim bude fandit v jejich urputném boji s podstatou reklam. Přeje vám hodně štěstí do dalšího reklamování a doufá, že její blog pro příště už vynecháte.

(Kdybyste hledali původní reklamu, která Shaunee inspirovala k napsání tohoto článku, tak vám Shaunee může s radostí oznámit, že tento výjmečný komentář se nachází právě na jejím blogu a sama neprojevila zrovna nadšení takovou vzácnou historickou památku smazat, zároveň ale nemá to srdce ušetřit vám práci s hledáním, takže si klidně hledejte =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yuuri ^^ Yuuri ^^ | Web | 25. června 2010 v 12:44 | Reagovat

Po pravdě jsem to ani nemusela hledat a hned jsem věděla, o čem mluvíš xDDD Pamatuju si ten komentář z toho tvýho článku ... Misquelka nebo tak XDDD Už to jméno mě dostalo xDD Musela jsem jít i na její blog se jí vysmát xDDD A fakt jsem se chechtala, teď mám šílenou chuť najít ten koment znova a napsat jí komentář na blog xDD Hrozně ráda se hádám s malými fracky xD /svědomí: Je ti 17 let -.-" Yuuri: Tiše! xD/

2 miselqa-s-music miselqa-s-music | 27. června 2010 v 16:14 | Reagovat

Prepááč! :( už sa to nikdy nestane!!! :(

3 Bonbooonek Bonbooonek | Web | 15. listopadu 2010 v 16:09 | Reagovat

[2]: :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama