Takže vážení....(!!!)

8. června 2010 v 11:16 | Shaunee |  Black List
Shaunee vás všechny upřímě nenávidíšquje, a vřele oznamuje, že vás s radostí prohodí svým úžasňoušqím oqínqem, pokud jí ještě NĚKDY nějaký blboun obecný napíše, že provádí nějakou neurčitou činnost skrytou pod ohavným názvem "lovesquje", kteréžto význam Shaunee ještě doposud nepochopila.

Dále také apeluje na váš dosud zdravý (i když ne valný) rozum, a to především v ohlednu poněkud zvýšené hladiny zbytečného plýtvání časem.

Pro ty nechápavější je nutno vysvětlit, že?:

Laskavě si uvědomte, že tím, že za každé druhé slovo napíšete, že někoho lovesqujete, akorát tak otravujete osobu na onom druhém konci bezdrátového spojení a ubíráte čas osobám natolik zodpovědným a geniálním, jako je Shaunee, které by alespoň polovinu svého života chtěli prožít něčím jiným než odpovídáním na trapárny typu "lovesqujůůů tě moock", protože tohle Shaunee opravdu nemá zapotřebí.

Závěrem: Mohli byste, prosím, přestat Shaunee poskytovat taková úžasná témata ke kritizaci?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bonbooonek Bonbooonek | Web | 15. listopadu 2010 v 16:13 | Reagovat

Nejlepší jsou ty, co rovnou napíšou "lOvEsQuJu ThE", z toho se mi vždycky dělá šoufl. Nechápu, co se jim na tom líbí a navíc to musí být strašně nepraktický - vždyť napsat jednoduchou větu jim může trvat třeba čtvrt hodiny (když jk tomu přičteme i nevalnou inteligenci, může me se dostat i do hodin)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama