Červenec 2010

Homo-ŠEST-ualita

26. července 2010 v 19:44 | Shaunee |  Black List
No tak pozor, pozor!!!

Shaunee je zpět a s ní i ten její vražedný sarkasmus a nesnesitelná genialita, takže se račte krýt, nebo vás ta úžasná bytost (tedy Shaunee) nakazí virem nesnesitelum bláboliumis ...

Prosím! Tohle to je tady relax, to tedy ano ...

22. července 2010 v 12:14 | Shaunee |  Black List
Samozřejmě myšleno zase jen a jen v Shauneeině oblíbeném sarkasmu, že ...
Jak jinak.Tak na začátek této smutné tragédie - to si zase jednou Shaunee udělala pět minut na návštěvu blogu a co nevidí ... téma týdne: prázdniny.

No a tu se v Shaunee zase jednou zvedla agrese a tlak prudce stoupl a ta nutnost zase si pořádně postěžovat a zakritizovat a vůbec být zase strašně protivná - no ... jednoduše Shaunee to pokušení zase jednou překonalo ...

A co že Shaunee zase jednou tak naprudilo?
Takže teď si prosím zacpěte uši, ti co nechtějí o prázdninách ani jednu připomínku o tzv. obludné činnosti s názvem, jež označuje dlouhé chvíle s knihou v ruce a nosem zaraženým ve slovníku.

Ano, milí přátelé (no dobře, přátelé asi ne, protože Shaunee je moc sarkastická a pro okolí nesnesitelná na to, aby měla přátele) ... Tak tedy: Ano, milí ne-přátelé, Shaunee se celý průběh prázdnin šprtá a šprtá a šprtá fráninu, latinu, talijánštinu a špáninu, aby pak ve škole nebyla za úplného ... eh? ...vlastně to je asi jedno, že? Ať Shaunee chtěla říct cokoliv, stejně za to bude, tak proč se ještě snaží?

Jednoduše ... asi protože se zase jednou zjevila ta nepochopitelná touha mít před ostatními svými vrstevníky pěkný náskok a taky možná protože se v následujícím školním roce hodlá vytahovat se svými znalostmi (eh) a dávat tím všem ostatním najevo, jak totálně nemají šanci se Shauneeině úžasnému talentu jen přiblížit.

A ještě ke všemu si Shaunee musí děsně postěžovat na to nevydržitelné slunce, které prostě ne a ne vymizet z jejího jinak dokonalého života(!!!). Jaké to jsou prázdniny, když se člověk (=to je jen řečnický obrat, protože Shaunee samozřejmě s člověkem nemá nic společného) nemúže ani odvážit ven, kvůli tomu zatrolenému slunci, jež pálí, pálí a pálí!!!

No a mějte Shaunee za zlé, když nechce skončit jako pečená Shaunee!!!

(napsáno ve vrcholném rozzuření, prosím brát ohledy)

Ten nápad Shaunee vnukli UFOni

12. července 2010 v 14:55 | Shaunee |  Black List
AAAAAAAAAAA .... PŘICHÁZÍ VŠEMI OČEKÁVANÝ ZÁPAS MEZI MOCNOSTMI!!!!

VELICE VÁS TU VÍTÁM A POJĎME SI TEĎ PŘEDSTAVIT NAŠE DVA TÝMY, KTERÉ DNES BUDOU BOJOVAT O TITUL NEJ BLBINA V SÍTI INTERNETOVÉ!!!

TÁÁÁKŽE .... PRVNÍ TÝM SE ZOBRAZUJE V CHARAKTERISTYCKÉ ŠEDOMODRÉ A MASKOTEM JE VELKÉ F!!! KAPITÁN TÝMU JE WEB FACEBOOK ... PROSÍM PŘIVÍTEJTE TÝM FFB!!! (FOR FACEBOOK)

PRO DRUHÝ TÝM JE CHARAKTERISTICKÁ RUDÁ ČERVEŃ A SYMBOL V PODOBĚ RUDĚ ZAKROUŽKOVANÉHO F!!! PROSÍM PŘIVÍTEJTE LFB!!!! (LOOZER FACEBOOK)

Shaunee v kůži krutomluva

8. července 2010 v 11:50 | Shaunee |  Black List
Jen tak na začátek chce Shaunee všechny rejpaly a chytrolíny naší požehnané sítě upozornit, že sama nemá ani to nejmenší tušení, co to vlastně krutomluv je a ani neprojevila svůj ctěný zájem si to někde najít, takže v následujícím textu bude zřejmě plácat úplné nesmysly.