Prosím! Tohle to je tady relax, to tedy ano ...

22. července 2010 v 12:14 | Shaunee |  Black List
Samozřejmě myšleno zase jen a jen v Shauneeině oblíbeném sarkasmu, že ...
Jak jinak.Tak na začátek této smutné tragédie - to si zase jednou Shaunee udělala pět minut na návštěvu blogu a co nevidí ... téma týdne: prázdniny.

No a tu se v Shaunee zase jednou zvedla agrese a tlak prudce stoupl a ta nutnost zase si pořádně postěžovat a zakritizovat a vůbec být zase strašně protivná - no ... jednoduše Shaunee to pokušení zase jednou překonalo ...

A co že Shaunee zase jednou tak naprudilo?
Takže teď si prosím zacpěte uši, ti co nechtějí o prázdninách ani jednu připomínku o tzv. obludné činnosti s názvem, jež označuje dlouhé chvíle s knihou v ruce a nosem zaraženým ve slovníku.

Ano, milí přátelé (no dobře, přátelé asi ne, protože Shaunee je moc sarkastická a pro okolí nesnesitelná na to, aby měla přátele) ... Tak tedy: Ano, milí ne-přátelé, Shaunee se celý průběh prázdnin šprtá a šprtá a šprtá fráninu, latinu, talijánštinu a špáninu, aby pak ve škole nebyla za úplného ... eh? ...vlastně to je asi jedno, že? Ať Shaunee chtěla říct cokoliv, stejně za to bude, tak proč se ještě snaží?

Jednoduše ... asi protože se zase jednou zjevila ta nepochopitelná touha mít před ostatními svými vrstevníky pěkný náskok a taky možná protože se v následujícím školním roce hodlá vytahovat se svými znalostmi (eh) a dávat tím všem ostatním najevo, jak totálně nemají šanci se Shauneeině úžasnému talentu jen přiblížit.

A ještě ke všemu si Shaunee musí děsně postěžovat na to nevydržitelné slunce, které prostě ne a ne vymizet z jejího jinak dokonalého života(!!!). Jaké to jsou prázdniny, když se člověk (=to je jen řečnický obrat, protože Shaunee samozřejmě s člověkem nemá nic společného) nemúže ani odvážit ven, kvůli tomu zatrolenému slunci, jež pálí, pálí a pálí!!!

No a mějte Shaunee za zlé, když nechce skončit jako pečená Shaunee!!!

(napsáno ve vrcholném rozzuření, prosím brát ohledy)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily Addams Lily Addams | Web | 22. července 2010 v 12:57 | Reagovat

Na téma prázdniny se mi psát nechce...ale to slunce je strašné, to máš pravdu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama