Shaunee v kůži krutomluva

8. července 2010 v 11:50 | Shaunee |  Black List
Jen tak na začátek chce Shaunee všechny rejpaly a chytrolíny naší požehnané sítě upozornit, že sama nemá ani to nejmenší tušení, co to vlastně krutomluv je a ani neprojevila svůj ctěný zájem si to někde najít, takže v následujícím textu bude zřejmě plácat úplné nesmysly.A teď už k tématu!!!
Na drátě Shaunee, adminka blogu a totálně největší krutomluv světa. Shaunee projevila svůj neutuchající intelekt a zmobilizovala všechnu svou kreativitu a nakonec vymyslela, že krutomluv je velice nehezké a nesprávně sestavené slovo.

Tečka.

Správně by to totiž mělo být krutěmluv. Tedy za předpokladu, že slovo označuje někoho, kdo se velice krutě vyjadřuje ve své mluvě vůči ostatním. A to taky zajisté označuje, protože tak řekla Shaunee a nikdo jí nevymluví, že TOHLE je pravý význam toho slova.

Pokud se o to někdo bude snažit - skončí v rubrice WILTKTPSA.

A pokud jde o to pravé krutěmluvení - Shaunee je samozřejmě expert.

Například nedávno zase jednou objevila nový subjekt jejího talentu všechno pošpinit a pomlouvat.

= tedy VÍCEBLOGAŘENÍ.

V Shauneeině jazyce to znamená velice prazvláštní odrůdu marnivosti, kdy jistému blogerovi nestačí jeden jediný blog (na který zpravidla ani nestíhá chodit) a mmusí si tak pro jistotu založit ještě tak pět dalších (na které už tuplem nestíhá chodit) - v důsledku čehož se nám přetěžuje naše velectěná bezdrátová síť.

Shaunee nebude zmiňovat, kde narazila na velice vzácný exemplář tohoto úkazu, který stvořil rovnou DEVĚT webových stránek. A radši se nebude ani zmiňovat o jejich otřesném designu a o tom, že články : za prvé nestály za nic
            za druhé tam skoro žádné nebyly.

Závěrem by se k tomu Shaunee ráda vyjádřila takto: Nikdo (ani někdo tak povrchní jako Shaunee) nemůže nic namítat proti blogerovi, který založí dva nebo klidně pět plně funkčních blogů, na které si sám udělá dost času a bude je svědomitě spravovat. Pokud ale někdo zakládá hned několik stránek - a ani na jednu si kloudně nenajde čas, takže jsou vlastně pak všechny k ničemu ... tak to Shaunee považuje za zbytečnost a ubohost.

Konec vysílání.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zelená kachna se svítícím broukem na hlavě Zelená kachna se svítícím broukem na hlavě | Web | 8. července 2010 v 12:09 | Reagovat

Teda, jeden z nejzajímavějších článků na tohle téma :D

2 Petronelka Petronelka | Web | 8. července 2010 v 12:12 | Reagovat

pěkný článek a fakt pěkný design :)

3 Paní Yasuo Paní Yasuo | Web | 8. července 2010 v 13:25 | Reagovat

Souhlasím se "zelenou kachnou se svítícím broukem na hlavě".  :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama