Ten nápad Shaunee vnukli UFOni

12. července 2010 v 14:55 | Shaunee |  Black List
AAAAAAAAAAA .... PŘICHÁZÍ VŠEMI OČEKÁVANÝ ZÁPAS MEZI MOCNOSTMI!!!!

VELICE VÁS TU VÍTÁM A POJĎME SI TEĎ PŘEDSTAVIT NAŠE DVA TÝMY, KTERÉ DNES BUDOU BOJOVAT O TITUL NEJ BLBINA V SÍTI INTERNETOVÉ!!!

TÁÁÁKŽE .... PRVNÍ TÝM SE ZOBRAZUJE V CHARAKTERISTYCKÉ ŠEDOMODRÉ A MASKOTEM JE VELKÉ F!!! KAPITÁN TÝMU JE WEB FACEBOOK ... PROSÍM PŘIVÍTEJTE TÝM FFB!!! (FOR FACEBOOK)

PRO DRUHÝ TÝM JE CHARAKTERISTICKÁ RUDÁ ČERVEŃ A SYMBOL V PODOBĚ RUDĚ ZAKROUŽKOVANÉHO F!!! PROSÍM PŘIVÍTEJTE LFB!!!! (LOOZER FACEBOOK)


A TEĎ UŽ K ZÁPASU!!! PRVNÍ KOLO SE ODEHRÁVÁ NA POLI ŠIROKÉ VEŘEJNOSTI!!!
KAPITÁN FFB ZADÁVÁ PRVNÍ ÚDER V PODOBĚ MILIONŮ TEENAGERŮ PŘIHLÁŠENÝCH NA SÍTI!!! LFB SE BRÁNÍ, AČ CHABĚ, ALE BRÁNÍ A UDÁVÁ RÁNU POD PÁS V PODOBĚ NÁMITEK PROTI STUPIDNÍM DĚTSKÝM HRÁM OD FIRMY FACEBOOK, NA KTERÝCH TEENAGEŘI TRÁVÍ VOLNÝ ČAS AŽ MOC DLOUHO, TAKŽE LFB ZÍSKÁVÁ NÁSKOK A ZNOVU ÚTOČÍ NA FFB!!!

FFB SE NESTÍHÁ BRÁNIT, PROTOŽE MU V TOM BRÁNÍ LENOST JEHO TEENAGERSKÝCH NOCSLEHŮ, KTEŘÍ ODMÍTAJÍ ODVRÁTIT ZRAK OD SVÝCH LABILNÍCH POSÍLÁNÍ VIRTUÁLNÍCH SRDÍČEK A LÍZÁNÍ LÍZÁTEK A PŘIPOJIT SE DO BOJE!!! FFB ZTRÁCÍ KONTROLU A NESTÍHÁ VČAS ZAÚTOČIT, PRVNÍ KOLO VYHRÁVÁ LFB!!!

AAAAA DRUHÉ KOLO!!!! .... ODEHRÁVÁ SE NA RAMPĚ SPOLEČNOSTI!!!!
VYPADÁ TO, ŽE TÝM FFB SE JIŽ VZPAMATOVAL Z MINULÉ PROHRY A TASÍ SE S NOVOU TAKTIKOU - UŽITEČNOST PŘI KOMUNIKACI S PŘÁTELI!!!
AJ AJ AJ AJ!!! TO BYLO OPRAVDU TĚSNĚ!!! KAPITÁN MODRÉHO TÝMU UŽ TO MĚL MÁLEM V KAPSE, ALE NA POSLEDNÍ CHVÍLI SE TÝM LFB VZPAMATOVAL Z ÚLEKU A ODVRÁTIL ÚDER V PODOBĚ TRILIARD NESMYSLNÝCH VZKAZŮ TYPU "JJ, NN, OK, MOC SLUŠÍ, MUCQ, ATD", KTERÉ AKORÁT ZABÍRAJÍ MÍSTO A BEROU ČAS!!!
FFB SE OHÁNÍ STARÝM ZNÁMÝM TRIKEM V PODOBĚ KOMUNIKACE SE VZDÁLENÝMI NEBO PROSTOROVĚ NEDOSAŽITELNÝMI PŘÁTELI A RODINOU, NAČEŠ LFB HRAVĚ ODRÁŽÍ ÚTOK SE SVOU VELICE ÚČINOU ZBRANÍ V PODOBĚ UMÍRAJÍCÍCH MOZKOVÝCH BUDĚN ONĚCH PRO FACEBOOKOVSKÝCH FANOUŠKŮ, KTEŘÍ NA FB TRÁVÍ CELÉ DNY!!! NA TENTO ÚTOK JE FFB PŘÍLIŽ SLABÝ, TAKŽE DO TŘETÍHO KOLA ODCHÁZÍ ZNOVU S PORÁŽKOU!!!!

DÁMY A PÁNOVÉ, TŘETÍ ZÁVĚREČNÉ KOLO ZÁPASU JE ZDE!!! TENTOKRÁT SE ODEHRÁVÁ NA POLI SPOJENCŮ!!!
AAAAA PRVNÍ ÚTOČÍ PLNĚ ENERGIÍ NABITÝ TÝM FFB!!! ZADÁVÁ PRUDKOU RÁNU LEVAČKOU SVOU OBROVSKOU MOCÍ NAD OSTATNÍMI BLOGY A WEBY, KTERÉ UVEŘEJŇUJÍ ČASTÉ ODKAZY NA FB!!!
TO LFB NEČEKAL!!!! JE SRAŽEN K ZEMI, DÁMY A PÁNOVÉ!!!
... ALE - ALE POČKAT!!!! ZVEDÁ SE, ZVEDÁ SE A ZNOVU ÚTOČÍ!!!! NO TO JE NEUVĚŘITELNÉ!!! DÁMY A PÁNOVÉ, LFB VYTÁHL SVOU TAJNOU ZBRAŇ!!!!!
NA SCÉNU PŘICHÁZÍ .........!!!!

TWITTER!!!!!!

A JE TO TU ZASE, SÍLY JSOU VYROVNANÉ, ALE V RINGU ZUŘÍ ÚDĚSNÁ ŘEŽ!!!! FFB KOPE, LFB ODRÁŽÍ!!! LFB ÚTOČÍ NA BOK, ALE FFB UHÝBÁ!!!
NO ALE POČKAT!!! DĚJÍ SE TAM PODIVNÉ VĚCI!!!! TO NE, TO TEDY NE, TO JE NEUVĚŘITELNÉ!!!
TWITTER SE BOUŘÍ!!! NAPADÁ LFB ZE ZÁLOHY A LFB ODPADÁ!!!!! TO JE ALE NEUVĚŘITELNÉ, TWITTER NAPADÁ I FFB!!! KAPITÁN TÝM FFB SE SNAŽÍ BRÁNIT, ALE MARNĚ, TWITTER SE CHYSTÁ K OSUDOVÉMU KOPU A ....... VYHRÁVÁ!!!!

DÁMY A PÁNOVÉ, TOTO JE ZCELA NEUVĚŘITELNÉ, NÁŠ ZÁPAS VYHRÁLA ZCEL NOVÁ TŘETÍ STRANA TWITTER, KTERÁ ZBYLÉ DVĚ DOSLOVA PŘEVÁLCOVALA!!!!

PŘIVÍTEJTE PROSÍM NA SVĚTLE NAŠÍ NOVOU NEJ BLBINU NAŠÍ SÍTĚ -TWITTER!!!!

PS: Toť je asi vše, co si o tom všem myslí Shaunee ....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fresh-julie fresh-julie | Web | 12. července 2010 v 14:59 | Reagovat

???

2 Yuuri ^^ Yuuri ^^ | Web | 15. července 2010 v 8:10 | Reagovat

Dvě slova: Seš pako xD
*umřela smíchy xDD*

3 Lady.♥.YahOOdka Lady.♥.YahOOdka | Web | 2. srpna 2010 v 11:10 | Reagovat

Uááh.. ^w^
Jsem nesmírně pobavená! Jsi skvělá! Ale máš pravdu.. I když se zrovna zbírám se země se záchvatem smíchu :D perfektní.. JSi blázen holka! :D Bravo..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama