Toť ta inteligence

2. srpna 2010 v 19:36 | Shaunee |  Black List
Takže vážení!

TOHLE Shaunee velice pobuřuje a vyvolává pocit známý také pod jménem vztek. A ano, tento článek, bych chtěla věnovat panu Shakespearovi (kdo nění moula, ví o koho jde).

No tak abyste věděl, pane Shakespeare, vysloužil jste si hluboké opovržení a hluboké pobouření adminky tohoto vznešeného blogu Shaunee, která si troufá (jako ona vždycky) nesouhlasit s vašimi názory.

No tak posuďte sami - Být či nebýt - Shakespeare (mimochodem, Shaunee mu  nadále bude říkat Will, protože ze Shakespeare už jí svrbí ruka) tvrdí, že je to otázka... To ovšem ví každý, takže nic světoborného...

Naopak Shaunee, geniální a úžasná, říká, že - Být či nebýt je...


... NAPROSTO BAMBULOIDNÍ OTÁZKA!!!

Proč? Protože Shaunee se nikdo neptal, jestli chce být nebo ne!!!

A jestli se někdo, kdokoli, ptal pana Willa, tak Shaunee vznáší silné protesty.

Takže, vážený pane Wille, s elegancí světu rovné vám Shaunee vzkazuje (pro další text už vám bude Shaunee tykat, protože to věčné pane už unavuje její geniální mozeček), že jste lidstvu nasadil brouka do jejich malých hlaviček a to tou nejabsurdnější otázkou!!

A pokud pro tebe, Wille, neexistovala stejná pravidla jako pro ostatní (ano, genniální Shaunee se tentokrát počítá do ostatních) a mohl sis vybrat, tak s tím alespoň nezatěžuj NAŠE mozky!!!

Protože, Shaunee ještě jednou opakuje, NÁS (ano, i tentokrát je Shaunee neočekávaně zahrnuta do pojmu nás) se nikdo neptal, jestli budeme, nebo nebudeme!!! Prostě jsme najednou byli a hoď si kosu do žita!!

Ale samozřejmě pro Shaunee vždycky platila jiná pravidla než pro ostatní (tentokrát Shaunee v pojmu ostatní nenajdete), takže od teď bude Shaunee předstírat, že se jí na to někdo zeptal a ona se rozhodla NEBÝT.

Takže, vážení, od teďka Shaunee prostě NENÍ!!!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama