Září 2010

Shaunee Ta Nejtalentovanější!!

28. září 2010 v 14:40 | Shaunee |  Others
Ano, ano, Shaunee je tu zas i se svým geniálním talentovaným mozkem!!!

Takže za prvé: Jestliže se někde koná nějaká talentová soutěž, pak naprosto zbytečně, protože svět svůj talent již odhalil v okamžiku, kdy přišla na svět Shaunee Geniální a její úžasný smysl pro protivnost, sarkasmus, aroganci a ignoraci všeho od ozónové díry až po fakt, že i stádo mňoukajících koček má v talentové soutěži větší šanci než ona a to ještě s dalším faktem, že od té doby, co tak Shaunee Geniální rozhodla, kočky žijí ve stádu, protože "tlupa" ani "hejno" se nevyskytuje v Shauneeině slovníku Shauneenštiny z doposud neznámých důvodý (čili jen proto, že se jí ta slova nelíbí a nechce to přiznat).

Za druhé: Jestliže se v jednom zanedbatelném státě, na jedné zanedbatelné planetě, v jednom zanedbatelném vesmíru (kterému panuje Shaunee Vznešená) pořádají hnedle dvě talentové soutěže v jeden a ten samý den i čas.... pak je to Shaunee Geniální/Vznešené úplně šumák, protože se cítí až moc povznesena nad zapínání televize (což mimochodem neumí, ale opět jste nic neslyšeli, protože to je státní tajemství), takže se dívá jedině a výhradně na britský x-factor 2010, kvůli kterému nemusí šlapat celou tu cestu po dvaceti schodech do obývacího pokoje za televizí.

Za třetí: Pakliže si někdo myslí, že má větší talent než Shaunee (což je mimochodem tabu, takže na to ani nemyslete), tedy tím je myšleno v jakékoli činnosti od házení špuntů z okna přes skákání po jedné noze až po nic nedělání, tak ho Shaunee může zcela v klidu ujistit, že je to blbost, jelikož Shaunee hází špunty z okna denně a to ještě s tím, že často to nebývají jen špunty, ale třeba i mobil nebo učebnice, které se prohřešily proti právům a zákonům ve Shauneelandu. Po jedné noze nemůže nikdo skákat lépe než Shaunee a to už jen z důvodu, že šlapat na připínáčky a špendlíky a obecně věci špičatých tvarů také nikdo nedokáže lépe něž Shaunee a nic nedělání je činnost, ve které je Shaunee již od svého narození světový šampion.

Za čtvrté: Už Shaunee nemá co říct, ale líbí se jí číslo čtyři.

A tak pravila Shaunee Ta Genilání... (což by došlo každému, kdyby si přečetl název článku, ale jelikož má Shaunee nutnou potřebu pořád se vyvyšovat nad intelekt ostatních, pro jistotu to sem ještě připsala)

Kdyby Chuck Norris někdy spal, zdálo by se mu o Shaunee!!

18. září 2010 v 21:08 | Shaunee |  Others
A to je jediný sen, který je ve světě Shauneeland a v náboženství Shauneeismu uznáván za dovolený. (Dnes v noci se vám všem bude zdát o Shaunee - tak říká Shaunee Geniální a jakože ona se nikdy neplete!!!)

A jak poznat, že máte dovolený sen? Jednoduše, na to platí primitivní fyzikální rovnice = čím víc Shaunee, tím víc dovolený sen, čím míň Shaunee, tím víc sen na nic.

Například Chuckovi Norrisovi se o Shaunee zdá určitě - komu by se o Shaunee nezdálo, když je to takový snový parazit, ta Shaunee!!!

A proč? Protože Chuck Norris má ze Shaunee v kalhotách!!!

.... Jakooo, musíte uznaaat, že SHAUNEE, je prostě to nejgeniálnější a nejdokonalejší a nejsarkastičtější a nejarogantnější a nejúžasnější stvoření, které se na našem světě kdy objevilo. O tom se prostě nedá hádat, to je jednoduše jasnačka.

Tak třeba...

Chuck Norris sice vyhrál tenis s betonovou zdí, ale SHAUNEE ji přejela bagrem a ušetřila si tu dvouhodinovou úmornou hru plnou potu a porušování pravidel. No kdo by neměl strach?

Slzy Chucka Norrise sice léčí - i když nikdy neplakal - ale SHAUNEEINY slzy, jsou archivní víno a tečou proudem!!! Docela fajn sen, ne?

Superman možná spí v pyžamu s Chuckem Norrisem, ale SHAUNEE spí v noční košili a pyžamem s Cuckem Norrisem si přitápí v zimě, když jí odpojí topení kvůli neplacení účtů.

Chuck Norris sice dokáže napočítat do nekonečna a dělit nulou, ale SHAUNEE si nekonečno spočítá na kalkulačce a dělit neumí a nehodlá se to učit.

Chuck Norris třeba dokáže hovořit Braillovým jazykem, jenže SHAUNEE v něm dokáže recitovat básničky!!

Lidé mají jednu mozkovou hemisféru větší než tu druhou a Chuck Norris má větší obě - jenže SHAUNEEIN mozek byl pro jeho genialitu zmrazen a uložen do mezinárodního bezpečnostního sejfu. Nikdo ho nikdy neviděl.

Chuck Norris sice krájí jablko na tři poloviny, ale SHAUNEE je geniální a to jablko sní rovnou.

Chuck Norris si nemusí kupovat hodinky, protože sám určuje čas... SHAUNEE chodí všude pozdě a hodinky jí pořídily "kamarádi".

A Chuck Norris umí prásknout otáčivými dveřmi, jenže SHAUNEE dokáže prásknout čímkoli a to dokonce bez zjevného záměru!!!

No komu by se o Shaunee nezdálo?

(PS: Vsaďte se, že vám dnes v noci bude ve snech strašit Shaunee - a připravte se, že sázku prohrajete, protože Shaunee jednak děsně švindluje a za druhé je to děsivá snová přísavka!!!)

Achich ouvej - Djinny

5. září 2010 v 8:56 | Shaunee |  Whose I'd Like To Kick Their Poor Silly Ass
Ajajajaj....

No a Shaunee už si skoro myslela, že má klid....

No nic, alespoň vám může Shaunee hezky zpříjemnit den tím, že vám v tomhle článku napíše a hezky vysvětlí, že nejste jediné pako na světě.

Psal se den čtvrtého září roku 2010 a ta nešťastná hodina 15:36.... Jistá dáma Djinny si usmyslela, že ze sebe udělá volečka, který neumí číst, a naťukala do své klávesnice ten hambatý komentář!!!!

Bouřkovat může jedině Shaunee!!

4. září 2010 v 15:29 | Shaunee |  Black List
Takže pravidlo číslo jedna: Bouřka neexistuje!!! To jenom Shaunee padá ze židle a přitom vyrve elektrické dráty ze zásuvky.

Pravidlo číslo dvě: Neprší!!! To jenom Shaunee kropí trávník a nehodlala se předtím naučit s tím kropícím zařízením! (protože je samozřejmě moc dokonalá na to, aby se s něčím takovým obtěžovala, kropidlo se časem podmaní její autoritě, o té neposlušné hadici nemluvě)

Pravidlo číslo tři: Nejsou výpadky elektřiny!!! To se jenom Shaunee rozhodla, že vlastníte moc elektrikého proudu a přiživila tak na vás svůj vlastní notebook!!

Pravidlo číslo čtyři: Nesněž!! Shaunee se za  tu spoustu let, co už má naše planeta to potěšení jí živit ze svých zdrojů, neobtěžovala naučit se zavírat mrazák!

Pravidlo číslo pět: Mlha není!!! To si jenom Shaunee přitápí dřevem a listím, aby nemusela platit za plynové topení!!!

Pravidlo číslo šest: Nejsou záplavy!!! Shaunee prostě nechala otevřený kouhoutek na vodu, protože její ručičky jsou prostě moc nóbl na to, aby se obtěžovaly s jeho zavíráním a otevíráním celý život.

Pravidlo číslo sedm: Tornáda neexistují!!!! Shaunee je vedro, tak si prostě pustila větrák!!!

Pravidlo číslo osm: Shaunee je perfektní a dokonalá a totálně úžasná a nepřekonatelná, takže si bude bouřit kdy chce, pršet kdy chce, zkratovat kdy chce, sněžit kdy chce, mlžit kdy chce, zaplavovat kdy chce, tornádovat kdy chce a žádný meteorolog nebo rosnička jí v tom nezabrání!!!

PS: Připravte se na monzuny, Shaunee hodlá vypouštět bazén....