Říjen 2010

A víte co? Kupte mi křečka.

27. října 2010 v 16:17 | Shaunee |  Others
CELEBRATIONS!!!

Shaunee má svátek!!! ...Nebo narozeniny, teď neví...

Každopádně - HALLOWEEN!!! Slavme a oslavujme, drazí pozůstalí, den, kdy strašidla a nestvůry vylézají ze záhrobí... A kdy se Shaunee rozhodla vás znovu poctít svým článkem (předem přitom upozorňuje, že ani za mák nemá sebemenší tušení o tom, co do toho článku má psát, takže nejspíš bude mektat kraviny... ale psssst!!!)

Kdyby Shaunee nebyla naprosté matematické dřevo (což neřekla, takže na to zapomeňte, Shaunee je nadále matematický génius) byla by vám řekla přesný počet dnů, který zbývá do té okázalé oslavy, abyste tedy měli dost  času jí toho křečka sehnat... Ale jelikož nehodlá namáhat svůj geniální mozeček, musíte se prostě spokojit s tím, že ZA PÁR DNŮ máte nástup na poště a posíláte Shaunee hezky zabaleného křečka s pěknou růžovou mašličkou kolem krku (teď si Shaunee není úplně tak jistá, jestli mají křečci krk, ale opět NIC NEVÍTE, od teď křečci oficiálně krk mají a jestli ne, jejich smůla).

Ptáte-li se na jakou adresu máte křečka poslat, neptejte se, váš šestý smysl vám to řekne...a jestliže ne, tak prostě vyhoďtě křečka na ulici a on už si Shaunee najde - Shaunee si totiž najde každý, na to je její ego dost velké a je vidět z dálky... No a pokud nenajde, tak alespoň chcípně a Shaunee bude stačit už jenom ta škodolibá radost nad vašimi vyhozenými pěnězi.

A ten křeček se bude jmenovat Hubert. Tečka. (A teď se neptejte, jak na to jméno Shaunee přišla, protože by na to neznala odpověď a musela by si nějakou vymyslet a to je moc práce)

No a když už bude ten Halloween... SHAUNEE PROKLÍNÁ VÁS VŠECHNY DO UŠATÝCH MERUNĚK S FIALOVÝMA PUNTÍKAMA!!

Hrobečkov

14. října 2010 v 17:53 | Shaunee |  Others
Ne, tak ale vážně lidi... Češi vážně skloňují nejhůř na světě...

A jakože to říká SHAUNEE, tak to je pravda!!! (Protože co? No protože se Shaunee nikdy neplete, to už byste měli vědět)

No ne, vemte to takhle: Je "hrob" a pak "hřbitov"... No není to na hlavu?

No jakože se Shaunee jmenuju (nejmenuju, ale to je jedno) a jakože jsem totálně geniální, tak mi příjde, že "hřbitov" moc zavání "hřibem"...

Takže pozorte, všichni tvorové zemští, jež hluboce nedosahují Shauneeiny úrovně ať psychycké tak jakékoliv jiné - odteď se v poctivé Shauneeinštine bude hovořit o "hrobečkově" a pojem "hřbitov" se tím nadobro maže jak z česko-shauneeinského slovníku tak ze všech ostatních!!!

Kdo bude nadále používat pojmu "hřbitov", Shauneee to bude brát jako zkomolený název neexistujícího pojmu "hřibov" a bude vás tak mít za naprosté debily (což už stejně má, tak to je jedno).

Tento článek bude brzy zveřejněn v oficiálním slovníku a mluvnici Shauneeinštiny, jako názorný příklad. (PS: Nic takového neexistuje a nikdy existovat nebude, jen Shaunee se to zdálo znít tak hezky oficiálně a ve své sobeckosti, nadřazenosti a povrchnosti si prostě nemohla odpustit to sem napsat)

Příbuzní s komárem!!!

10. října 2010 v 18:01 | Shaunee |  Others
A ať si kdokoli zkusí protestovat!!! Proti Shauneeiným teoriím se neprotestuje - poslouchá se,  a mlčky přikyvuje.

Předzim

5. října 2010 v 16:39 | Shaunee |  Others
No tak jelikož SHAUNEE (to nejdokonalejší, co naše matička Země stvořila) neuznává léto - jakože vážně nechápe, KDO něco takového, jako je propocené a neudýchatelné a vůbec děsně na zabití léto mohl vymyslet - tak oficiálně vyhlašuje léo podzimem a podzim předzimem!!

Tedy pro ty nechápavější (tedy pro všechny vyjíma Shaunee, která je dokonalá a chápe i nepochopitelné): Léto se tímto dnem a tímto okamžikem MAŽE z historie i budoucnosti lidstva a stává se PODZIMEM!!! Tedy jednadvacátého června nezačíná léto ale PODZIM!!!

No a protože má Shaunee úplně dokonalý (jako je dokonalá ona sama) smysl pro rovnosennost a rovnováhu, tak by prostě NEŠLO, aby měl podzim šest měsíců namísto tří, jako všechna ostatní období, tak původní podzim se tímto stává PŘEDZIMEM!!! Tedy třiadvacátého září nezačíná podzim ale PŘEDZIM!!!

Takže závěrem: Radujme se a oslavujme, máme tady PŘEDZIM!!!!