Prosinec 2010

Cink, cink, cink.... žuch!!!

15. prosince 2010 v 18:46 | Shaunee |  Others
Takže za prvé: Shaunee si dárky nepřeje, Shaunee je prostě dostává.

Za druhé: Na Vánoce lidé nedostávají dárky - Shaunee dostává dárky, lidé jí je kupují. (Už víte co jí koupíte?)

Za třetí: Santa Claus neexistuje, to si lidé vymysleli, aby děti nepřišli o krásnou iluzi spravedlivého světa, kde neexistuje nic takového jako zlá a prohnilá Shaunee. (Toto slovní spojení je počínaje tímto okamžikem zakázané, protože Shaunee není zlá a ani prohnilá a může to o sobě říkat jen ona, nerouhejte se)

Za čtvrté: Nikdo k Vánocům nic nedostane, protože Shaunee tímto dnem Vánoce ruší a zavádí nový svátek Shauneeice, který je veskrzevá věc Shauneeismu - kteréžto náboženství ovšem vyznáváte vy úplně všichni a pokavad říkáte něco jiného, tak buď lžete a nebo je to jen ze skromnosti, protože patřit do církve Shauneeistické je pro vás až moc veliká čest.

Za páté: Jelikož Shaunee je prostě ta nejůžasnější a nejdokonalejší a vy všichni jí až skoro nezákoně milujete, místo zdobení stromečku a zpívání koled si musíte v rámci Shauneismu prozpěvovat nápěvek: Ó, Shaunee je ze všech nejlepší, nejlepší a nejlepší a nejlepší a nejlepšííííí!!!. Můžete si vybrat jakoukoli melodii, jakou chcete, protože originální píseň (hymnu) složila Shaunee tak dovedně, že by vás její genialita oslepila a zmrzačila. Originál nikdo nezná.

Za šesté: Nadpisu článku si nevšímejte, Shaunee došly nápady a tak napsala to první, co jí napadlo a nadále hodlá předstírat, že je to jeden z jejích duchaplných a geniálních nadpisů a má v sobě skrytý význam tak geniálního a důmyslného rázu, že jej rozluští jen ti nejtalentovanější (tedy jen Shaunee)

Za sedmé: Shaunee si k Shauneeicím přeje ovládnout vesmír a zničit polovinu lidstva, ale jelikož dárky jí dáváte vy a nikdo jiný než Shaunee není schopen takový dárek sehnat, je to pravděpodobně jediný dárek, který Shaunee nemůže dostat, takže bude Shaunee celé Shauneeice trucovat a bude hnusná a zlá na všechny kolem (takže se vlastně na jejím obvyklém chování nic nemění..)

ŠŤASTNÉ SHAUNEEICE!!! (to berte jako metaforu, Shaunee neví, co znamená slovo "šťastný")

První cihla, druhá cihla....

10. prosince 2010 v 17:59 | Shaunee |  Others
Stavíme slavobránu!!!! Hmm... tedy... spíš VY stavíte slavobránu, Shaunee je na to moc geniální a úžasná...

Každopádně, dnešek vejde do hystorie jak den, kdy slavná Shaunee ta nejdokonalejší poprvé odpověděla na komentář (a kdy poprvé napsala slovo hystorie s tvrdým "Y", protože s měkým to vypadá divně...)

Každopádně... jakýsi nevýznamný druh živočicha jménem... eh... no, Shaunee si vlastně to jméno, páč v jejím geniálním mozku je místo pouze pro jedno jméno a tím je její vlastní = Shaunee, pro ty méně obdařené (tedy pro všechny)...

Otázka zněla, kolik že prý naší úžasné Shaunee je let...

A Shaunee samozřejmě mohla předvídat, že nikomu z vás to nedojde, páč prostě neoplýváte takovou mozkovou kapacitou a genialitou jako Shaunee, ale přece jen od vás čekala alespoň trochu té diskrétnosti.... Ptát se lidí na věk!!! To je ale neomalenost.... Omlouvá vás jedině to, že Shaunee je taky drzoun od přírody a ani v této disciplíně stejně jako ve všech ostatních se jí nikdo nedokáže rovnat a jelikož je Shaunee geniální a vy všichni ji milujete, je samozřemostí, že jste se jen pokoušeli přiblížit se vašemu vzoru, tudíš jste se snažili být trochu přidrzlí.... To je ale vaše jediné štěstí!!! Shaunee samozřejmě nemohla od vaší chabé inteligence očekávat, že pochopíte Shauneeinu jedinečnost, která se prostě NEDÁ napodobit.

Každopádně, když už se tedy Shaunee uvolila tento článek napsat....

MILIONY A MILIONY!!!! .... Tolik let je Shaunee Geniální!!! Shaunee tu byla, je a vždycky bude, je ještě starší než vesmír, je věčná a úžasná a VY SE JÍ NIKDY NEZBAVÍTE!!!!

No comment...

9. prosince 2010 v 17:47 | Shaunee |  Others
No tak to snad ani nemá cenu komentovat, že?....

...

... Aha, Shaunee zapoměla, že všichni nemohou být tak geniální jako ona, tudíš si neuvědomila, že nedokážete předvídat budoucnost a nenacházíte tak v těchto slovech smysl...

Tak tedy dobrá, Shaunee je tak milosrdná (to berte jako slovní obrat, ve skutečnosti Shaunee srdce nemá, natož aby se o ní kdy řeklo, že je třeba jen něco podobného jako "milá"), tak vám to hezky pomalu vysvětlí...

Takže jelikož je Shaunee tak dokonalá a úžasná a jakože vládne všemi nej na světě, její sarkasmus je legendární a její egocentrismus je větší než Čína a Amerika dohromady, nikdo si samozřejmě nemyslí, že by jeho vzor mohl vůbec být někdo jiný než Shaunee. Ledaže by byl duševně chorý....

Takže všichni... super....

... No nic, dejme tomu, že Shaunee je prostě dokonalá a je nehynoucím vzorem vás všech, berete v ní inspiraci a strašně se s ní toužíte setkat a vidět její krásu a slyšet její sarkasmus a cítit její smradlavé fusekle....

A Shaunee na vás z vysoka kašle, takže na to můžete rovnou zapomenout.

Pokud si chcete ale alespoň maličko kompenzovat setkání s božskou Shaunee, stačí když namočíte starý hadr na nádobí na dva týdny do octa a můžete si tak nahradit alespoň ty Shauneeiny božské ponožky....

Takže to do tohoto smyslu slova "můj vzor"... Tedy do té míry, dokud je myšlen vzor, jako fyzická osoba, jinak ovšem byl a vždycky bude Shauneeiným vzorem fialovožlutý čmelák s velkou puntíkatou červenou mašlí kolem krku (pokud čmeláci mají krk, pokud ne, tak Shaunee oficiálně vyhlašuje, že počínaje tímto dnem mají všichni čmeláci krk)