Come BACK!!!

19. června 2011 v 20:36 | Shaunee |  Others
Dokonalá - nejdokonalejší, geniální - nejgeniálnější, úžasná - nejúžasnější, skvělá - nejskvělejší, krásná - nejkrásnější, talentovaná - nejtalentovanější, důvtipná - nejdůvtipnější a moudrá a nejmoudřejší a nepřekonatelná a nejnepřekonatelnější a ... a ... a ......... no dobře, teď už jí docházejí slova, ale hlavní pointou je, že SHAUNEE IS BACK!!!!

To se vám stýskalo, co? He! Mysleli jste na drahouška Shaunee každý den, každou minutu, každou sekundu svého mizerného života, který bez středu vašeho vesmíru (=Shaunee) nestál ani za tu mizernou plechovku od Coca Coly, ani za tu vosu, co vás píchla do chodidla, když jste svou mizernou existenci venčili v divočině, ani za ten vítr, který vám už dále nepřipomínal vůni Shauneeina odéru (ne, slovo vůně se Shaunee prostě nelíbí), ani za tu starou pantofli, co vám jí čokl přežvejkal do nepoznání, ani za ten plesnivej pomeranč, co vám na stole hnije už půl roku, ani za to zkažený mlíko v lednici, který tam tak opuštěně stojí a truchlí po Shaunee, ani za toho protivnýho malýho smradlavýho mravence, co se včera smělě pokusil o atentát na vaši milovanou a zbožňovanou Shaunee Geniální a ona ho pak se vší krutostí a elegancí chladnokrevně rozdrtila v kafemlejnku, ani za tu propisku, co nám náš drahý prezident, hlava našeho státu, odcizil v cizině, ani za tu Shauneeinu učebnici matematiky, která se již udusila pod tíhou tun prachu a teď jí Shaunee zpívá requiem, ani za ... no dobře, posuňme se dál, hlavní je, že bez Shaunee váš život prostě neměl smysl (ne že by se Shaunee měl, ale zní to epicky, nemyslíte?).

A víte co?! Shaunee si na vás ani nevzpomněla!!!
....
A za nepřítomnost své geniální osoby se nebude omlouvat.
...
A ne, neřekne vám, kde celou tu bezůtěšnou dobu, co jste přemýtali nad tou malou nadějí v podobě žiletky ve vašem šuplíku, která by mohla ukončit vaše trápení bez Shaunee, byla.
...
Ne, opravdu ne, to by vás pak totiž Shaunee musela zabít a to se Shaunee momentálně nechce.
...
Ne! Nenaléhejte, ona vám to neřekne!!!
...
Ne, vážně vám to neřekne!!
...
To si myslíte, že když jí budete prosit, že vám prozradí třeba jen ždibíček z toho oooobrovského tajemství?
....
Nechte toho, akorát se zesměšňujete, Shaunee vám to prostě neřekne.
...
No...
...
Možná jenom trochu...
...
Malililinkatej ždibíček vám moooožná prozradí..
....
.... ale jenom malilililinkatej...
...
ždibíček.
.....
No dobře, Shaunee navštívila mimozemská delegace z Jupitera, Shaunee se na ně naštvala, když jí jeden z těch fialovejch prevítů zcela úmyslně upustil na nohu toaletní papír a oba je chladnokrevně a ukrutně důmyslně zavraždila (utopila je v akvárku - chudák rybička Ferdinand z toho má doteď depresi...). Když se to dozvěděli na ministerstvu na Jupiteru, poslali za Shaunee fízláky a unesli jí do přeeeeedalekého souhvězdí .... souhvězdí... souhvězdí ... ee.... na jméně stejně nezáleží, prostě Shaunee naprosto neeticky a naprosto surově vyrušili při jejím nedělním mučení gumových medvídků a unesli ji a zatkli a vsadili do vězení a mučili a trýznili a tyranizovali a uráželi a ... a... a... no a pak se Shaunee naštvala, všechny je proklela do do fialovo-zelených bambuloidních primitiv, lstí se osvobodila, zmanipulovala lid trojnožných zelených mužíčků, ovládla Jupiter a nechala vypálit ministerstvo. Pak jí už ale zelení mužíčci přestali bavit a ve vesmírném torpédu se vrátila na Zemi, kdy při přistání tak trochec způsobila zemětřesení v Japonsku, ale to byly jenom vedlejší účinky toho, jak ta ohromná Shauneeina genialita vykolejila Zemskou gravitaci svou ohromností. No a co, ty elektrárny by spadly tak jako tak... někdy... Každopádně z toho množství radioaktivity a lidské blbosti (na kterou Shaunee po tak dlouhé době nebyla zvyklá) Shaunee na čele vyrašilo třetí oko.... chvilku bylo fajn, ale pak Shaunee unavilo nosit brýle se třemi sklíčky (které se mimochodem děsně težko shání), takže se znovu akutně a urputně vložila do svého šíleného vědátorství a vynalezla mastičku, která jí oko naprosto odstranila (i když trochu zapáchala po zkaženym octě, ale to je vedlejší...
...KAŽDOPÁDNĚ, vy všichni podřadní tvorové určitě chápete, že při takovýhle problémech na vás Shaunee prostě nemohla mít čas.
....
TADÁÁÁ - oko je pryč, Japonsko se dotřáslo, zelení mužíčkové už stejně všichni pochcípali steskem po Shaunee a samotná SHAUNEE JE ZPĚT!

MUHEHEHEHEHEHEHEHEHE!!! (představte si ďábelský smích, to, že vám Shaunee řekla, že ve skutečnosti se ďábelsky smát neumí a že by vás pravděpodobně nevylekala ani přes megafon, zapomeňte)
...
Nicméně, mnoho let uplynulo (no dobře, mnoho měsíců, ale to nezní tak poeticky), co Shaunee zkritizovala vaše poslední marnivé a stupidní výpoldy vašich lítostihodných mozků... Teď však nastal velký boom, apokalypsa, come back, prostě a jednoduše Shaunee je zpět, aby vám ztrpčila život svou neutuchající genialitou...

Takže tento ctnostný den vás Shaunee poctila svou přítomností, aby vám představila oficiálně nejnovější prastupidnost všech dob- jé, hele, mravenec!!!

Shaunee už táááák dlouho neumučila žádného mravence (Shaunee má pořád ještě nutkavou potřebu se mstít jejich druhu za toho budižkničemu, co jí onehdá tak surově hryzl do jejího vznešeného palečku), na oficiálně nejstupidnější prastupidnost všech dob si budete muset chvilu počkat...

(Shaunee: Už běžím, mravenečku!!! Nááá, puťa, puťa, puťa, pojď k milé a hodné kamarádce Shauneeeeeeee, ona ti neublížíííí.....)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 agrrr agrrr | Web | 2. července 2011 v 15:00 | Reagovat

Juch Juch. Shaunee přežila jak Shauneece tak i delegaci s emzáky. Budiš věčné utrpení pro Shaunee!

2 Bastett Bastett | Web | 7. července 2011 v 12:39 | Reagovat

Poklekla u jejích nohou. Vyleštila jí boty, pak je políbila a odchází.
Příště, nám tohle nedělej! Víš jak jsme se báli, že zase zničíš nějakou planetu? A stejně jsi to udělala!
Nemysli si, že ti to tentokrát projde! :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama