Jak funguje mozek génia...

21. srpna 2011 v 18:36 | Shaunee |  Others
... složitě. A stejně byste to nepochopili, takže se Shaunee nebude ani obtěžovat vám to vysvětlovat.

Je ovšem pravda, že se v Shaunee po milioně letech vzbudila nepatrná - ale opravdu jen velice nepatrná - kapička lítosti nad naprostou neprofesionalitou lidstva, která ostatně ani nestojí za řeč, protože je tak malinkatá, že je proti ní i Shauneein zájem o How I Met Your Mother větší - takže chápete, že je opravdu velice nepatrná, ba téměř nicotná. Jestli stále nechápete, máte smůlu, Shaunee už to jinak vysvětlovat nechce (původně chtěla napsat "neumí", ale pak jí došlo, že umí přece všechno a že mnohem spíš se jí do toho nechce)

No a z tohoto důvodu - díky této velice nepatrňoučké kapce lítosti - se Shaunee rozhodla vyzradit vám pár rad, které těm chytřejším z vás pomůžou pochopit princip těch geniálnějších, úspěšnějších a všelijak praktčtějších obyvatel naší sluneční soustavy.

Samozřejmě musíte počítat s tím, že na to, abyste se dostali mezi ty vyvolené (zatím tato skupina obsahuje jen Shaunee, Chuck Norris byl vyhozen, když si při pohledu na Shounee nadělal do kalhot), potřebujete strašně moc talentu a sousředění v kombinaci s vhodným množstvím mozkových buněk. To bohužel 77 osmdesátin z vás nemá, talže si nedělejte přílišné iluze.

Nicméně, pro ty zbylé tři osmdesátiny vaší populace (Shaunee se samozřejmě do vaší poulace nepočíta, protože a poněvač pochází ze zcela jiné a mnohem lepší populace) vám tu Shaunee z rukávu vysype pár zásad, kterých se musíte držet, abyste kdy vůbec měli šanci třeba jen se přiblížii genialitě a úžasnosti někoho jako je Shaunee.

Tak tedy:

Za prvé: Říkejte o sobě pokud možno v té nejvyšší frekvenci, že jste geniální a úžasní. Čím víc to budete říkat, tím víc vám ti hloupí lidé budou věřit. Opakování matka moudrosti.

Za druhé: Pokud narazíte na někoho, kdo je očividně chytřejší a inteligentnější než vy (třeba na Shaunee), tvařte se, že víte o čem mluví a nenápadně se stáhněte do pozadí.

Za třetí: Buďte přesvědčiví. Snažte se vypadat za každou cenu tak, aby vám všichni uvěřili, že víte o čem mluvíte. Kdykoli se vás někdo zeptá na něco, co nevíte, mlžte a vymyslete si něco tak složitého, aby to nikdo nepochopil a vy měli jistotu, že se vás nebude dále vyptávat, aby ze sebe neudělal ještě většího vola.

Za čtvrté: Lžete. S pravdou se nikam nedostanete a lidi jsou stejnak tak povrchní, že ji ve většině případů ani slyšet nechtějí.

Za čtvrté: Pamatujte si, co jste nalhali, aby vás pak nikdo nenačapal, že nevíte, co jste vlastně říkali. Když vás někdo načapá, zalžete znova.

Za páté: Nenechte se přemoci černým svědomím. Pamatujte si, že jediné, na čem záleží, jste vy, a všechno ostatní hoďte za hlavu. Lidi se z toho dostanou a vy budete mít, co jste chtěli.

Za šesté: Když se najde někdo, kdo by vám špapal na paty ve vaší úžasnosti, pomlouvejte ho tak, aby nikdo nevěděl, že pomluvy začínáte vy, a jinak dělejte, jakože vás vůbec nezajímá a je pod vaší úroveň.

Za sedmé: Najděte si několik složitých cizích slov, ze kterých můžete sestavit nevulgární nadávku. Když vás někdo naštve, použijte je, on vašim slovům nebude rozumět a bude v pytli.

Za osmé: Kdykoli někdo řekne nějaké cizí slovo, zeptejte se ho, jestli ví co to slovo znamená. Divili byste se, kolik lidí ve skutečnosti vůbec nerozumí tomu, co říká. Ve své podstatě to sice nemá co dělat s tím, jak se stát dokonalejší a úžasnější jako Shaunee, ale je to zábava.

Za deváté: Nepomáhejte ostatním, kdyby byli chytří, dokázali by se ze svých šlamastik dostat sami a tím, že budete pomáhat akorát podporujete jejich hloupost a navíc se vám to v ničem nevyplatí.

Za desáté: Nikdy neděleje nic, z čeho nemáte nějakou benefici.

Za jedenácté: Když uslyšíte, že o vás někdo roznáší drby (i když třeba pravdivé) s chladnou tváří prohlaste, že jste je začali vy, abyste zjistili, jak rychle se rozšíří.

Za dvanécté: Připravte se, že vás lidi budou nenávidět, a snažte si vemluvit, že ve skutečnosti jsou jen žárliví na váš úspěch a genialitu.

Za třinácté: Vyznávejte Shauneeismus a uctívejte Shaunee jako nejvyšší přirozenou sílu vesmíru, pokud se uchýlíte k rituálním obětinám, Shaunee přijímá jen kvalitní a značkové zboží a peníze. (Dobře, tento bod s tímto žebříčkem rad nemá co dělat, ale přinese vám věčné války a neklid)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 agrrr agrrr | Web | 15. prosince 2011 v 0:09 | Reagovat

A Shauneeee? Co je to Genialita?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama