Black List

Jasně, jasně, to už jsme někde slyšeli....

6. listopadu 2010 v 22:29 | Shaunee
No tak to je jéééémináčku téma!

To ještě nikdo nepochopil, že dospělost NEEXISTUJE?!

Bouřkovat může jedině Shaunee!!

4. září 2010 v 15:29 | Shaunee
Takže pravidlo číslo jedna: Bouřka neexistuje!!! To jenom Shaunee padá ze židle a přitom vyrve elektrické dráty ze zásuvky.

Pravidlo číslo dvě: Neprší!!! To jenom Shaunee kropí trávník a nehodlala se předtím naučit s tím kropícím zařízením! (protože je samozřejmě moc dokonalá na to, aby se s něčím takovým obtěžovala, kropidlo se časem podmaní její autoritě, o té neposlušné hadici nemluvě)

Pravidlo číslo tři: Nejsou výpadky elektřiny!!! To se jenom Shaunee rozhodla, že vlastníte moc elektrikého proudu a přiživila tak na vás svůj vlastní notebook!!

Pravidlo číslo čtyři: Nesněž!! Shaunee se za  tu spoustu let, co už má naše planeta to potěšení jí živit ze svých zdrojů, neobtěžovala naučit se zavírat mrazák!

Pravidlo číslo pět: Mlha není!!! To si jenom Shaunee přitápí dřevem a listím, aby nemusela platit za plynové topení!!!

Pravidlo číslo šest: Nejsou záplavy!!! Shaunee prostě nechala otevřený kouhoutek na vodu, protože její ručičky jsou prostě moc nóbl na to, aby se obtěžovaly s jeho zavíráním a otevíráním celý život.

Pravidlo číslo sedm: Tornáda neexistují!!!! Shaunee je vedro, tak si prostě pustila větrák!!!

Pravidlo číslo osm: Shaunee je perfektní a dokonalá a totálně úžasná a nepřekonatelná, takže si bude bouřit kdy chce, pršet kdy chce, zkratovat kdy chce, sněžit kdy chce, mlžit kdy chce, zaplavovat kdy chce, tornádovat kdy chce a žádný meteorolog nebo rosnička jí v tom nezabrání!!!

PS: Připravte se na monzuny, Shaunee hodlá vypouštět bazén....

Ach, ta hudba kritizace

25. srpna 2010 v 19:10 | Shaunee
Shaunee is back!!!

To jste rádi, co? Shaunee se zase jednou obtěžovala ztrácet čas se psaním nesmyslných článků, které sama vydává za vrcholně smyslné a velice dobře je maskuje pod rouškou okecávání...

Takže, vážení pozůstalí, zase se jednou scházíme v rubrice Black List.

Už dlouho tomu bylo, co jsme se zde setkali naposledy - už je to dlouhá požehnaná doba, co vás Shaunee ponižovala svou genialitou a sarkasmem. A to se musí napravit - všichni se Shaunee souhlasí, samozřejmě...

A co se rozhodla Shaunee zkritizovat tentokrát? No, tak, když už jsme u té hudby...

Ha!! Gigantičtí komáři!!

13. srpna 2010 v 20:40 | Shaunee
A Shaunee pěkně prosí o potlesk.... (no..., možná ne zas tak pěkně...)

Ne, ale fakt, vůbec, ale vůůůůůbec by Shaunee nevadilo, kdyby se bývala narodila jako gigantický komár...

To by lidi prchali!!! Jéje, to by byl úprk!!! (ne že by neprchali už tak, se Shauneeiným sarkasmem a protivností se nikdo nějak blíže seznámit netouží...)

Ale co, vraťme se k tématu... (ano, Shaunee se počítá do vašeho stáda a říká tomu my) Jako, Shaunee je to v podstatě jedno, ale jak tak koukala na několik článků o upírech na jiných blozích (no to je věc!! Shaunee zavítala na jiný blog než na ten svůj!!!) a všechny se zabývali buď brakem Stmívání nebo kritizováním Stmívání nebo kritizováním kritizování Stmívání... Naštěstí je ale Shaunee moc povrchní na to, aby jí svítící zelenina zajímala (Pattinzon - čili patizón), takže těmahle kecama vás opruzovat nebude...

I když... Shaunee ještě nikdy nevynechala příležitost něco zkritizovat nebo někoho otravovat, takže....

Ne, to by nešlo... Shaunee je opět moc líná na to, aby vymýšlela článek o něčem, na co už psalo spousta lidí svoje vlastní neoriginální texty....

A koho vlastně zajímají upíří? Lidi, vždyť to musí strašně páchnout!!! Ale ne, fakt!!! Jako Shaunee je opět naprosto logická a praktická a geniální (ne že by někdy nebyla - bez falešné skromnosti) a takový upír má být defakto mrtvola, ne? Jako to už Shaunee fakt není jasné, jak se někomu (i dyž jen spisovatelce) povedlo udělat z mrtvoly toho nejvíc sexy kluka na planetě... No SHAUNEE, by se k mrtvole ani nepřiblížila - ne fakt, navíc někde na blogu nalezla přirovnání upírů ze Stmívání k přerostlým světluškám - což se jí vážně nelíbí, protože má ze světlušek už od mala upřímný děs... (no fakt! Hadi, pavouci, v pohodě... ale světluška, Shaunee letí z kůže) (ale psst - to nikdo nesmí vědět, to by se pak Shaunee třeba nepovedlo ovládnout ten svět, kdyby každý věděl, že před světluškou prchá jak štěně). A s touto teorií upřímně taky nesouhlasí, protože světlušky nekoušoou a navíc - neznámo jak - se požírají navzájem. Takže Shaunee si řekla, že asi vhodnější přirovnání by sedělo ke komárům - pěkně zvětšeným a s příruční lampičkou...

NICMÉNĚ!!! Tak abyste věděli, tak na to, že upírská mánie vznikla původně v Rumunsku kdesi v Karpatech a to u pověrčivých vesničanů, kteří měli za to, že upír páchne na sto honů a přebijí to jedině smradem česneku, že upír hnije zaživa a plíseň zažene jedině oheň, tak je ta mánie kolem upírů v dnešní době poněkud přehnaná - jako fajn, existuje spousta kvalitních příběhů o "hezkých" upírech, kteří nesmrdí a nehnijí a hoří na sunci... například Anne Rice to měla pěkně vymakaný... A tím chce Shaunee naznačit, že není zaujatý antiupířák, který by si zarytě tvrdil svou, aniž by si něco z těch dnešních upířích blafů přečetl... Jak už bylo kdesi v nějakém nedůležitém (ale geiálním) článku uvedeno, Shaunee sama fandí třeba The Vampire Diaries a četla nejméně ještě sedm dalších různých knih o upírech - s tím, že jedna z nich byla mnohem spíš o vlkodlacích, ale co - a do toho počítá i klasiku ve jménu Drákuly a shlédla nejeden vampíří film - a dokonce i Upíra z Nosferatu - obě dvě verze, takžeeeeeee.... co se týče fantazie, je fajn unikat do světa upírů a takových příšer, ale osobně.... Shaunee není zrovna fanda do kousanců, takže by upíra potkat nechtěla...

... teď si Shaunee vzpoměla, jak jí její sestra jednou kousla do palce u nohy... jeden z nejhorších okamžiků Shauneeinýho života...

PS: Článek neberte vážně, Shaunee jen měla chuť mektat kraviny a otravovat lidi - znáte to, dělat chytrou a tak... prostě Shaunee.

Kititi mititi...

6. srpna 2010 v 20:32 | Shaunee
Po dlouhé době zase jednou jeden článek od vaší oblíbené Shaunee...

Jen tak úvodem (samozřejmě je jasné, že jakmile se nacházíme v rubrice Black List, bude si Shaunee opět stěžovat a kritizovat) by se vás, primitivů u monitoru, chtěla Shaunee optat, jestli už někdo z vás taky měl tu čest potkat kititi mititi. Hmm? Co? Potkal už někdo někoho takového?

Ne? Fajn, to jste ani nemohli, protože vlastně ani nevíte, co to ten kititi mititi je, že? Samozřejmě vám to vaše dobrosrdečná Shaunee mile ráda (fajn, ne zase tak ráda) vysvětlí...

Toť ta inteligence

2. srpna 2010 v 19:36 | Shaunee
Takže vážení!

TOHLE Shaunee velice pobuřuje a vyvolává pocit známý také pod jménem vztek. A ano, tento článek, bych chtěla věnovat panu Shakespearovi (kdo nění moula, ví o koho jde).

No tak abyste věděl, pane Shakespeare, vysloužil jste si hluboké opovržení a hluboké pobouření adminky tohoto vznešeného blogu Shaunee, která si troufá (jako ona vždycky) nesouhlasit s vašimi názory.

No tak posuďte sami - Být či nebýt - Shakespeare (mimochodem, Shaunee mu  nadále bude říkat Will, protože ze Shakespeare už jí svrbí ruka) tvrdí, že je to otázka... To ovšem ví každý, takže nic světoborného...

Naopak Shaunee, geniální a úžasná, říká, že - Být či nebýt je...

Homo-ŠEST-ualita

26. července 2010 v 19:44 | Shaunee
No tak pozor, pozor!!!

Shaunee je zpět a s ní i ten její vražedný sarkasmus a nesnesitelná genialita, takže se račte krýt, nebo vás ta úžasná bytost (tedy Shaunee) nakazí virem nesnesitelum bláboliumis ...

Prosím! Tohle to je tady relax, to tedy ano ...

22. července 2010 v 12:14 | Shaunee
Samozřejmě myšleno zase jen a jen v Shauneeině oblíbeném sarkasmu, že ...
Jak jinak.Tak na začátek této smutné tragédie - to si zase jednou Shaunee udělala pět minut na návštěvu blogu a co nevidí ... téma týdne: prázdniny.

No a tu se v Shaunee zase jednou zvedla agrese a tlak prudce stoupl a ta nutnost zase si pořádně postěžovat a zakritizovat a vůbec být zase strašně protivná - no ... jednoduše Shaunee to pokušení zase jednou překonalo ...

A co že Shaunee zase jednou tak naprudilo?
Takže teď si prosím zacpěte uši, ti co nechtějí o prázdninách ani jednu připomínku o tzv. obludné činnosti s názvem, jež označuje dlouhé chvíle s knihou v ruce a nosem zaraženým ve slovníku.

Ano, milí přátelé (no dobře, přátelé asi ne, protože Shaunee je moc sarkastická a pro okolí nesnesitelná na to, aby měla přátele) ... Tak tedy: Ano, milí ne-přátelé, Shaunee se celý průběh prázdnin šprtá a šprtá a šprtá fráninu, latinu, talijánštinu a špáninu, aby pak ve škole nebyla za úplného ... eh? ...vlastně to je asi jedno, že? Ať Shaunee chtěla říct cokoliv, stejně za to bude, tak proč se ještě snaží?

Jednoduše ... asi protože se zase jednou zjevila ta nepochopitelná touha mít před ostatními svými vrstevníky pěkný náskok a taky možná protože se v následujícím školním roce hodlá vytahovat se svými znalostmi (eh) a dávat tím všem ostatním najevo, jak totálně nemají šanci se Shauneeině úžasnému talentu jen přiblížit.

A ještě ke všemu si Shaunee musí děsně postěžovat na to nevydržitelné slunce, které prostě ne a ne vymizet z jejího jinak dokonalého života(!!!). Jaké to jsou prázdniny, když se člověk (=to je jen řečnický obrat, protože Shaunee samozřejmě s člověkem nemá nic společného) nemúže ani odvážit ven, kvůli tomu zatrolenému slunci, jež pálí, pálí a pálí!!!

No a mějte Shaunee za zlé, když nechce skončit jako pečená Shaunee!!!

(napsáno ve vrcholném rozzuření, prosím brát ohledy)

Ten nápad Shaunee vnukli UFOni

12. července 2010 v 14:55 | Shaunee
AAAAAAAAAAA .... PŘICHÁZÍ VŠEMI OČEKÁVANÝ ZÁPAS MEZI MOCNOSTMI!!!!

VELICE VÁS TU VÍTÁM A POJĎME SI TEĎ PŘEDSTAVIT NAŠE DVA TÝMY, KTERÉ DNES BUDOU BOJOVAT O TITUL NEJ BLBINA V SÍTI INTERNETOVÉ!!!

TÁÁÁKŽE .... PRVNÍ TÝM SE ZOBRAZUJE V CHARAKTERISTYCKÉ ŠEDOMODRÉ A MASKOTEM JE VELKÉ F!!! KAPITÁN TÝMU JE WEB FACEBOOK ... PROSÍM PŘIVÍTEJTE TÝM FFB!!! (FOR FACEBOOK)

PRO DRUHÝ TÝM JE CHARAKTERISTICKÁ RUDÁ ČERVEŃ A SYMBOL V PODOBĚ RUDĚ ZAKROUŽKOVANÉHO F!!! PROSÍM PŘIVÍTEJTE LFB!!!! (LOOZER FACEBOOK)

Shaunee v kůži krutomluva

8. července 2010 v 11:50 | Shaunee
Jen tak na začátek chce Shaunee všechny rejpaly a chytrolíny naší požehnané sítě upozornit, že sama nemá ani to nejmenší tušení, co to vlastně krutomluv je a ani neprojevila svůj ctěný zájem si to někde najít, takže v následujícím textu bude zřejmě plácat úplné nesmysly.

Tak tomuhle říká Shaunee úspěch nejvyššího stupně

25. června 2010 v 12:12 | Shaunee
Tak fajn, Shaunee se rozmýšlela jestli má tenhle článek umisťovat do legendárně proslulé rubriky WILTKTPSA, momentálně má ale docela přívětivou náladu - což se opakuje tak jednou dvakrát do života naší planety - takže se to nakonec rozhodla vzít trochu s humorem, jako nějaký hodně dobrý vtip, ku příkladu.

Takže vážení....(!!!)

8. června 2010 v 11:16 | Shaunee
Shaunee vás všechny upřímě nenávidíšquje, a vřele oznamuje, že vás s radostí prohodí svým úžasňoušqím oqínqem, pokud jí ještě NĚKDY nějaký blboun obecný napíše, že provádí nějakou neurčitou činnost skrytou pod ohavným názvem "lovesquje", kteréžto význam Shaunee ještě doposud nepochopila.

Dále také apeluje na váš dosud zdravý (i když ne valný) rozum, a to především v ohlednu poněkud zvýšené hladiny zbytečného plýtvání časem.

Pro ty nechápavější je nutno vysvětlit, že?:

Laskavě si uvědomte, že tím, že za každé druhé slovo napíšete, že někoho lovesqujete, akorát tak otravujete osobu na onom druhém konci bezdrátového spojení a ubíráte čas osobám natolik zodpovědným a geniálním, jako je Shaunee, které by alespoň polovinu svého života chtěli prožít něčím jiným než odpovídáním na trapárny typu "lovesqujůůů tě moock", protože tohle Shaunee opravdu nemá zapotřebí.

Závěrem: Mohli byste, prosím, přestat Shaunee poskytovat taková úžasná témata ke kritizaci?

Vážené mozkové molekuly, vážení atomové .....

23. května 2010 v 13:24 | Shaunee
Vaše milovaná a všemi uctívaná Shaunee si zase jednou neušetří pořádnou dávku zapšklosti a sarkasmu a samozřejmě, jako vždy ostatně, umožní každému, kdo je na dostatečné úrovni, aby si její moudra přečetl.

Takže na začátek naší krásné idelické story by to chtělo vymyslet nějaký poutavý nadpis, že? Tak tedy krátká povídka ze sekce Black List s názvem .......

Můj milý záznamníčku ....

19. května 2010 v 16:36 | Shaunee
..... Přiznávám se!! To já, to všechno já!!! Zhřešil jsem.

Mám toho tolik co říct, že mi z toho skoro přeskakuje moje malé kovové srdíčko... Budu se chovat jako malá pubertální hočička, když se ti teď svěřím se svými špatnostmi?

Ale vždyť je to jedno. Mě už je všechno jedno!!!

Přiznávám se, za všecno se přiznávám!!! Za to všechno můžu já..... ale nechtěl jsem, opravdu jsem nechtěl!! Musíš mi věřit, já byl opravdu vyroben jen a jen za dobrými účely. Měl jsem stejné dětství jako všichni ostatní. Výrobní mašiny mi zpívaly své ukolébavky.

A teď mám tak černé svědomí. No posuď sám, nejsem to já kdo zprostředkovává hovor mezi zločincem a obětí? Nejsem to já, kdo přenáší všechny ty hnusné urážky a kyberšikanu? Nejsem to já?

Pak jsem to tedy já, ten špatný.

Ale já proti tomu nemůžu nic dělat!!! Nemůžu a stejně za to nesu vinu já. Nemám nožičky ani ručičky, abych se mohl chránit a mluvit taky neumím.

A kdybych uměl, vyřval bych to do celého světa! A každého bych se ptal, jestli za to tedy můžu já. Jetli je to moje vina. Všechny ty slzy na tvářích nebohých nevinných obětí vulgarismu ze strany druhých.

Nebo snad z mé strany?...

Jep, toť největší problém lidstva

16. května 2010 v 21:24 | Shaunee
Shaunee samozřejmě moc dobře ví, že je ze všech nejlepší - vždycky byla a vždycky bude, toť prostě nezměnitelný fakt - ale tentokrát je na sebe opravdu pyšná.

Sice to stálo asi tak hodinu dvě urputného fylozofování, po jehož dobu trvání se ukazatel Shauneeiny protivnosti a mrzutosti málem rozpadl na milion kousků vzrušením, ale stálo to za to.

Dámy a pánové .... Shaunee právě vymyslela ten úplně nejzávažnější problém lidstva....

Nahodit! aaaaa CVAK!!!!

11. května 2010 v 17:36 | Shaunee
Další téma ke kritizování. A Shaunee už si skoro myslela, že by se třeba naše požehnaná počítačová síť obešla bez její uznávané kritiky....

.... no jak je vidno, neobešla.

A tentokrát se jedná o čistě uměleckou záležitost, tedy tím chce Shaunee říct, že ona sama do "uměmí" tak trochu fušuje a něco takového jako je toto téma se nedá zařadit do žádné jiné kategorie, než do té kterou velice výstižně charakterizuje jedno jediné slovo = trapné....

Dámy a pánové, na scénu přichází ubohost jménem ......

Nadstandartně Otravný Vopruz Advertistů

10. května 2010 v 14:23 | Shaunee
= NOVA

Ano, ano, přesně další zasloužilé téma na mém proslulém černém listě....

... ale to ti prozíravější z vás už mohli vědět, že....

.... a nebo taky ti, co umějí číst, že .....

přeci jenom je to docela zřetelný nápis, který zde DOST, alespoň doufám, účinně hlásá ....

Takže další moucha (mouchy) na mušce

27. dubna 2010 v 18:04 | Shaunee
No takže naše dokonalá Shaunee - jak už všichni vědí - zase jednou dostala náladu na pořádnou kritiku a pomluvy ....

Ve své geniální zoufalosti při rejdění po naší požehnané bezdrátové síti internetu zase jednou narazila na MOŘE chybných článků, které by mohla sepsout. To zanmená:

Bzzzz ......... BUCH!!!!!

23. dubna 2010 v 17:50 | Shaunee
= další moucha sestřelena....

..... aneb další položka z extrémě dlouhého seznamu věcí, které Shaunee OPRAVDU, ale OPRAVDU nemá ráda. (čímž se rozumí, že to nechápe a nenachází v tom princip užitečnosti, ale nechte to přiznat, takže TO NEMÁ RÁDA)

COPYRITIZMUS OTRAVIZMUS ......

Pevně VĚŘÍM, že se mnou souhlasíte když ...

22. dubna 2010 v 18:48 | Shaunee
.... když řeknu, že v naší posvátné elektronické síti bezdrátového připojení internetu je ale HROZNE, ALE HROZNĚ ALE HROZNĚ moc vadných článků. (tedy částí)

Samozřejmě že Shaunee je tak dokonale všímavá, že :

1, ... si jich všimla (samozřejmě díky její úžasné intuici a lstivosti)

2, ... je identifikovala (díky jejímu bezchybnému smyslu pro logiku)

3, ... byla tak ochotná, že vám je v následujícím článku představí (a věřte, že tyto chybné články už pěkně dlouho žhaví nervy nejen naší dokonalé Shaunee, ale i mnoha jiným (sice méně významným) ale stále ještě blogerům.

Takže následuje článek, ve kterém hodlá vznešená Shaunee popsat další položku na její legendární Černé listině, jež je možná dominující položkou i na vašem černém seznamu.

POZOR! Pijavice!

18. dubna 2010 v 9:24 | Shaunee
No tak tu máme další čárku na stěně ....

Samozřejmě že se zase jedná o nákazu rozšířenou především v těch méně odolných vrstvách naší společnosti (na jejíž vrcholu je Shaunee), které se svou ubohou vůlí prostě nejsou schopny vzdorovat nátlaku většiny a kýčovitosti - A - samozřejmě úplné bezcennosti.

Takže další generál v armádě temného pána Budižkničemu, jež se v poslední době čím dál víc rozpíná v naší blahořečené elektronické síti bezdrátového připojení .....

Další přisluhovač temnoty světové

17. dubna 2010 v 16:53 | Shaunee
Slavnostně oznamuji, že Shaunee oslavuje veliký úspěch!!!

Odhalila totiž dalšího prevíta nevděčnýho, který jí, a obecně celému lidstvu obtěžuje a komplikuje život. Jakože na tom jejím geniálním životě rozhodně JE co komplikovat!!

A to vám Shaunee teda řekně, to je pěěěěknej úlovek. Jak tak Shaunee hádá - a jakože se Shaunee nikdy neplete - v hyearchii temné strany světa musel být tenhle neřád alespoň premiér nebo senátor  nebo tak něco, páč jasné důkazy vypovídají, že TOHLE sviňácký hovádko má na svědomí hoooooodně neplechy.

Nicméně si Shaunee prostě myslí - a znovu SHAUNEE SE NIKDY NEPLETE - , že lidstvo by s bez toho úúúplně klidně obešlo ...... no ne???.....

The BLACK, BLACK = T - errorismus

17. dubna 2010 v 13:11 | Shaunee
No já nevim jak vy, ale osobně na MOU geniální maličkost T- errorismus působí velice, velice, velice negativně a je to jeden z mnoha faktorů, které zapříčinili Shauneeinu donebevolající zapšklost a nesnesitelnost.Posuďte sami:

ARGH, Ta za všechno může

15. dubna 2010 v 17:26 | Shaunee
A MÁM TO!!!!

Jako člověk si řekne, že na to naše geniální a všestranně přemýšlící Shaunee musela přijít už dávno, ale, přiznávám, Shaunee asi není ZAS tak geniální, když ani na takovou prostičkou věcičku nedokázala přijít už v prvním měsíci svého úctyhodného života. (a teď nenechte svoji sebedůvěru moc narůst, páč, i když se Shaunee přiznala k jedné docela maličkaté nevýznemné nedokonalosti, ještě pořád je na stokrát, nejmíň tisíckrát, dokonalejší než vy, a ten, kdo už četl rubriku MY LITTLE BIG PERSON, už ví, na jakém stupni v žebříčku Shauneeiných hodnot se nachází, a mohu vám garantovat, že tato pozice se VŮBEC nezměnila)

Táákže, abyste věděli, tak úplně za všechny špatnosti, neplechy, nepříjemnosti, trapasy, nedorozumění (což můžu také shrnout do pojmu "My little big person") může jedna úplně nevýznamná, a oproti Shauneenině osobě totálně nedůležitá jednoduchá věc, a to ....

Shaunee se zlobí :X

13. dubna 2010 v 18:19 | Shaunee
BLACK, BLACK, BLACK AND OVER AND OVER AGAIN BLACK!!!

Pro ty, kteří ještě nejsou na tak vyspělé úrovni jako naše ve všech ohledech totálně nejlepší Shaunee = to nejhorší, co se KDY mohlo stát a stalo, prostě černá a černá a zase černá všude kolem, prostě konec světa, APOKALYPSA!!!!

Shaunee leží v oboře, nožky má nahoře a počítač pláče a pláče a pláče ( no dobře, v originálu to měl být kohoutek a plakat měla slepička, ale Shaunee k její velké nelibosti žádnou drůbež nechová, i když takovou slepičku by uvítala - a tím myslí jako domácího mazlíčka, protože je samozřejmě vegetariánka, a navíc - klove to, kvoká do zbláznění, věčně cupitá a chce zrní, otravně to gdáká všude kam se podíváte - no perfektní mazlíček pro Shaunee )

A to všechno může být Shaunee úplně jedno, protože stejně leží v oboře s nožkama nahoře a nejradši by si vykopala 2 metry hluboký hrob.

Prostě NEŠTĚSTÍ TOHO NEJHORŠÍHO DRUHU!!!!
 
 

Reklama