Others

Pozor, pozor!!! Hrozí nákaza závislostí!!!

17. dubna 2010 v 12:42 | Shaunee
No tak, po několika ne příliš pozitivních článcích se naše starostlivá Shaunee rozhodla, že to tu trochu prosvětlí (protože tohle je jedno z velice, velice, velice malého množství věcí, které jsou ojedinělímy vyjímkami v jejím dark-mess životě, který je rozhodně prostý všeho co se světla týče).

Aneb, rozhodla se být tak vřelá a hodná k vám, nevyspělým bytostem našeho ubohého světa, a sdílet s vámi její vzácné potěšení v podobě ...

No jo, geniální mozek zase na něco přišel

17. dubna 2010 v 10:55 | Shaunee
No tak, jak už to tak bývá, Shauneein mozek byl znovu attakován literárním šotkem a zároveň s tím psaním v 3. osobě a ještě k tomu další spoustou geniálních nápadů .... ale to není žádná zvláštnost, že?
Pokud chcete dále navštivovat tento blog - A neskončit v rubrice WILTKTPSA - musíte se holt smířit s tím, že Shaunee JE prostě geniální, její mozek je geniální a její nápady a postřehy jsou tedy taky geniální.

Takže další Shauneein obdivuhodný výrok, kupodivu pravdivý, a "překvapivě" vypovídající opět o JEJÍ navýsost důležité osobnosti, KTERÝ, jak má Shaunee ten dojem, vypovídá o mnohem větším počtu živočichů nazívajících se lidmi, než si jsou oni sami schopni připustit ..... (a Shaunee je prostě tak dokonalá, že si to připůstí úplně klidně bez jediného mrknutí jejího vznešeného oka)

Hádejte, koho mi to připomíná ...

16. dubna 2010 v 16:46 | Shaunee
Tohle sice není můj výrok, ale musím uznat, že i tak je celkem kvalitní a to je co říct. Dokonce bych řekla, že i dost výstižný .... no takhle, já nevim, ale mě to prostě někoho důůůvěrně připomíná .... vám ne?

DarkMESS

14. dubna 2010 v 16:22 | Shaunee
Hex!!!!

Jménem skákavého hrnace (no jo, Shaunee zase jednou četla Bajky barda Beedleho) vás zaklínám v poslušně čtoucí hejno bůhvíčeho, které bude následujcí text zajisté přímo hltat pohledem.

A s radostí a triumfálností hodné vítězství v bitvě u Thermophyl vám oznamuji ŽE BYL PŘEMOŽEN!!!!

Co mi jentak přiletělo k buňce

11. dubna 2010 v 15:33 | Shaunee
Moje první toulka cvokhausem v podobě mého genálního mozečku.

= aneb NA CO JSEM PROBOHA MYSLELA KDYŽ JSEM PSALA: "I NAD NESMYSLEM SE DÁ UVAŽOVAT LOGICKY"

Z jinýho soudku (plnýho červů, samozřejmě...)

11. dubna 2010 v 10:30 | Shaunee
Hex!!!!

OTHERS - aneb co se uráčilo jen tak se mihnout v mém geniálním mozečku a mě to stálo za to zapsat.
 
 

Reklama