Whose I'd Like To Kick Their Poor Silly Ass

Achich ouvej - Djinny

5. září 2010 v 8:56 | Shaunee
Ajajajaj....

No a Shaunee už si skoro myslela, že má klid....

No nic, alespoň vám může Shaunee hezky zpříjemnit den tím, že vám v tomhle článku napíše a hezky vysvětlí, že nejste jediné pako na světě.

Psal se den čtvrtého září roku 2010 a ta nešťastná hodina 15:36.... Jistá dáma Djinny si usmyslela, že ze sebe udělá volečka, který neumí číst, a naťukala do své klávesnice ten hambatý komentář!!!!

Tákže další ... no co se dá dělat no (Osobnosti12345)

30. dubna 2010 v 20:52 | Shaunee
ÉÉÉÉÉ, taková škoda!!!

A Shaunee už si skoro říkala, že se třeba jednou - opakuji jen JEDNOU!!!- spletla a svět přece jen nebyl plný blbounů.

No nic, objevil se další případ trubky obecné, která neumí číst nebo si dovolila ignorovat moji výstrahu ohledně reklam...

Tento exemplář se prosím pěkně podepsal jako Osobnosti12345, což - jak si Shaunee neudpustí nepodotknout - je velice neoriginální a nekreativní přezdívka, ale což, co mám já s váma blbounama dělat, že???

Hanča - aneb první prase krávu pase

20. dubna 2010 v 18:03 | Shaunee
Tááákže, JE TO TADY!!!!

Už jsem si skoro myslela, že vás ve své laskavosti a neutuchající dobrosti pochválím za onu udivující skutečnost, že za celý jeden (no vlastně neclelý jeden) týden se ještě žádné trubce nepodařilo skončit v proslulé a legendární rubrice WILTKTPSA.

ALE, je vidět, že jsem prostě jako vždy dokonale prozíravá, takže jsem to neudělala - a učinila jsem správně (samozřejmě jako vždy), neb se objevilo první pako obecné, které se opovážilo zpochybnit mou vznešenou osobu - což jak chápete je naprosto NEPŘÍPUSTNÉ!!!!

Tento okázale tupý exponát se nazývá zcela neoriginálně Hanča a opovážil se zneuctít můj dokonalý článek NEVÍM ČEMU VĚŘÍ SHAUNEE, ALE ROZHODNĚ VÍM ČEMU VĚŘÍTE VY!!!

Přečíst, Zapamatovat, Dodržovat ... Neremcat!!!!

11. dubna 2010 v 10:25 | Shaunee
Hex!!!!

ZDE SE NACHÁZÍ SEKCE VYSOCE RADIOKTIVNÍHO, PÁCHNOUCÍHO A TOTÁLNĚ OPOVRŽENÍHODNÉHO ODPADU JINDE NAZÝVANÉHO BLOGEŘI!!!!

.... a každý, kdo se opováží nedodržet pravidla uvedená v rubrice ABOUT, která na tomto blogu platí s obvzlášť silnou intenzitou dopadu, skončí ZDE!!!!

Nechť je Bůh milostiv k těm, kdo tyto řádky čtou a kteří sejdou na stezku odpadlictví, a sešle na mě alespoň o něco větší část milosti a o hodně menší kus kreativity než kterými mě obvykle obdařuje při psaní mých superkrytických článků o odvržencích virtuální sítě blogu, kteří sešli na scestí a porušili jakýkoli bod z mé zákonodárné virtuální ústavy.
 
 

Reklama